Problem z przesuwaniem widoku ekranu w Edytorze Lewina

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reaper
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2012, 13:27
Lokalizacja: Konin

Problem z przesuwaniem widoku ekranu w Edytorze Lewina

Post autor: Reaper »

Witam, właśnie zacząłem swą przygodę z edytorem misji i już mam problem, mianowicie wszystko działa jak trzeba, ale dlaczego nie mogę przesuwać widoku na ekranie? Jakbym utknął w narożniku mapy i nie mogę oglądać całości, przez co nie wiem, jakie umieścić odpowiednie X i Y w skryptach. Temat "problemy przy edytowaniu misji" jest już zamknięty, a zatem piszę tu.
-Po co nosisz miecz na plecach?
-Bo mi wiosło ukradli.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Edytor misji Lewina? Albo trzymasz prawy przycisk myszy i przesuwasz, albo klikasz na minimapę. Możesz też spróbować wczytać mapę jeszcze raz, z pola ścieżki nad mapą i zobaczyć, czy zadziała:
Obrazek
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Reaper
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2012, 13:27
Lokalizacja: Konin

Post autor: Reaper »

Spróbuję wczytać, może zadziała. Przecież próbowałem i z minimapą, i z prawym przyciskiem, nie jestem aż tak niedomyślny :D
-Po co nosisz miecz na plecach?
-Bo mi wiosło ukradli.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Daj znać, czy się udało, bo błąd... dziwny ;).

Następnym razem spróbuj też proszę dokładniej nazwać swój post (w tym przypadku np. "Problem z przesuwaniem widoku ekranu w Edytorze Lewina"). To w przyszłości pomoże łatwiej znaleźć opis problemu i rozwiązanie, gdyby komuś przydarzyło się to samo.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ