gra się przerywa

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
grayter
Użytkownik Forum
Posty: 15
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:13

gra się przerywa

Post autor: grayter »

cześć ;) dawno mnie tu nie było bo byłem po części zajęty tworzeniem nowej kampanii. niestety mam problem z ostatnią misją i nie mam pojęcia dlaczego.
na mapie jest 8 drużyn
warunki przegranej: zniszcz budynki militarne i oddziały gracza 1 i 2
cele: zniszcz budynki militarne i oddziały gracza 4
gracze 4-8 tworzą razem ogromnego rozmiaru miasto
gracze 2,3 sprzymierzeni ze mną

podczas odpalenia misji automatycznie przegrywam pomimo że gracz 2 i ja mamy warownię i kilka jednostek łuczników. problem w tym że żołnierzy w misji nie ma pomimo że w skrypcie widnieje linia !SET TROOPS ;o problem ten się powtarza w momencie kiedy na mapie znajduje się tak dużo pomocników każdego wroga. czy to ma wpływ na pamięć albo na obciążenie procesora? mam chyba niezłą maszynę jak na wymagania tej gry i nie bardzo rozumiem czy jest to poprostu błąd gry czy też problem ze sprzętem.

mam wersję polską TPR, service release 3,
komputer: core 2 Duo 2,8, 2GB ram, 9800GT
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

grayter pisze:warunki przegranej: zniszcz budynki militarne i oddziały gracza 1 i 2
Obstawiam, że chodziło Ci o "zatrzymaj", warunki przegranej działają inaczej niż cele.

Wątpię, żeby winił sprzęt; zarzuć skryptem misji, łatwiej nam będzie (umieść go w tagach quote).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ