Głosowanie na przewodniczącego WWK

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Filus pisze: Jeszcze bardziej przecierałem oczy ze zdumienia kiedy poczytałem post DeBe w tym temacie. Coś pokorniejesz, nie takim Cię pamiętam, a i w tym wypadku cięty język by się przydał, bo niektórym woda sodowa do głowy uderzyła.
Być może mam ku temu powód?
Faktycznie... nie zjechałem Vadera (tak jak to zazwyczaj robię), bo teoretycznie kampania zwie się "Wielką Wspólną", więc każdy ma prawo zabierać głos w jej sprawie. I faktycznie jak zobaczyłem kto jako pierwszy chce zasiąść na stanowisku szefa, to się roześmiałem. Nie widziałem też powodu dla którego miałbym odmawiać (może odpisywać) litanię do Vadera, której celem byłoby jego upokorzenie itp. Nikt o zdrowych zmysłach nie wybrałby go na naszego bossa. A czemu odpowiedziałem tak, a nie inaczej? Otóż dla mnie pomysł Kamyka (wiadomo jaki) był co najmniej niegłupi, tym bardziej, że ostatnio WWK stanęła w miejscu i przydałyby się zmiany. Nikt też się jakoś nie palił do dalszej roboty (a przynajmniej nie zauważyłem tego)... a mawia się, że tonący brzytwy się chwyta. Zmieniłem jednak swoje zdanie po wypowiedzi Khelbena, a także rozmowie z nim na gg... podejrzewam, że teraz już będzie lepiej i kryzys został zażegnany.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Więc skoro Wielka Wspólna kampania jest dziełem ekipy, to skoro część zaangażowanych osób w tworzenie otwarcie przyznała, że najlepiej praca przebiega, kiedy wszyscy mają tak samo ważną posadę; to czy jest sens dalej kontynuowania tego tematu? Ktoś spoza ekipy może sobie popisać, skrytykować, wypisać błędy w naszym funkcjonowaniu, a nawet zaprzedać duszę diabłu, by stać się jego maskotką. Nie znaczy to jednak, że na poważnie odbierzemy takie komiczne propozycje, skoro daliśmy dowód na to, że zróżnicowanie posad przyniesie tylko niekorzystny skutek na atmosferę i zepsuje nasze relacje. Każdy z nas ma własne wizje misji, które staramy się w miarę połączyć i to nam całkowicie wystarczy. Zatem zamknięcie tego wątku i zapomnienie o całej sprawie jest wyjściem, jakie na chwilę obecną proponuję. Kolejnym krokiem będzie przesłanie odpowiednich materiałów członkom zespołu, tyczących się misji czwartej.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

W związku z brakiem jakiegokolwiek sprzeciwu (patrz: zgodność), temat zamykam z powodów wymienionych wyżej.
Zablokowany