Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Czyli z misją czwartą lecimy nie bacząc na jej konstruktywność wątkową ujętą w poprzedniczkach? Czyli jeszcze tylko Kamyk, ale pewnie jego obowiązki przyjdzie przejąć Tobie, Michale. Będzie również nieodzowne omówienie szkicu, by obyło się bez większych kontrowersji, nawet w sytuowaniu jednostek, podczas kreowania wyglądu jak to miało miejsce w misji trzeciej, gdy każdy z nas podawał inną ilość wojowników w różnorakim rynsztunku. Ważkim punktem jest przedstawienie pejzażu w jego pełnych walorach, tak więc propozycje odnośnie zobrazowania graczowi uroczych zakątków pełnią jedną z istotniejszych ról. Widząc to, co udało się nam zdziałać dotąd, nie śmiem powątpiewać w sukcesywność przedsięwzięcia. A to dzięki Wam, chłopaki.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Nie wiem czy jest sens wznawiać prace, skoro nasze pierwsze misje poszły w diabły. Mimo wszystko dość sporo wysiłku nas one kosztowały. Teraz zaczęlibyśmy misję czwartą, potem piątą i... znowu nastąpiłby kryzys. Jeśli już, to może lepiej rozpocząć nową kampanię? Ładniej wyglądałoby to na papierze...
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja stety albo niestety odpadam. Zacząłem jakiś czas temu własny projekt i głupio by mi było go teraz przerywać... Mimo wszystko jestem pewien, że kogoś znajdziecie ;).
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Czyli mamy ekipę trzyosobową. Pełna profeska. Szczegóły omówimy prywatnie, jako że mamy ze sobą kontakt. Dzięki Kamyku za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Wielka wspólna kampania raczej przechodzi do historii. Z ekipy wycofał się mapmaker (DeBe), zostały więc dwie osoby (Khelben i ja). Pracę w takim gronie ciężko nazwać wielką i wspólną, dopóki więc nie znajdzie się jakiś mapmaker, prace nad nowymi misjami zostają siłą rzeczy zawieszone. Misje pierwszą i drugą być może dla osłody umieszczę tu w niedługim czasie z mocno odświeżonymi skryptami, na razie w charakterze luźno powiązanych ze sobą scenariuszy.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

No właśnie, gdzie teraz znaleźć jakiegoś mapera :/
Którego zbytnio nie interesuje fabuła lecz mapy i dobry skrypt... :?:

Zaraz, ja mogę wam pomóc. Mnie nie interesuje (jak to mówił Khel) fabuła,
lecz na mapach się trochę znam. Nie wiem czy robię dobre ale można zobaczyć... :cyklop:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie będę głosował "za".
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Okej, czyli koniec z WWK, sorry. :smutny:
peaters
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2011, 15:39

Post autor: peaters »

szkoda, że nieznalazłem tej strony wcześniej... :(
chętnie bym pomógł w dalszej realizacji kampani.. :wink:
Może by po prostu prywatnie ją kontynuować :?
jeśli nie, to szkoda :cry:
(ja jak pisałem, chętnie pomógłbym)

EDIT:
jak coś źle pisze to sorq, ale ten temat ma chyba 123 strony i nie jestem na bieżąco w temacie :szczerzy:
Wredny Lord
Użytkownik Forum
Posty: 18
Rejestracja: 07 mar 2011, 23:02
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wredny Lord »

Macie pomyły ,skrypty fabuła,,, eh ja pykam mapki jak ktoś chętny do ponownego wybryku dzieła to ja mogę tworzyć mapki terenu... Zainteresowanych zapraszam. Oczywiście przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy mogę pokazać kilka próbek...pzdr :niedowiarek:
Tworzyłem także mapki do AOE czy AOM... Fajnie by było stworzyć coś nowego co dało by innym do myślenia że Polak też potrafi.
Umiesz liczyć? To licz na Siebie
ODPOWIEDZ