Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

To jak już coś napiszecie, to dajcie mi do sprawdzenia. Ja Wasz tekst przewertują wzdłuż i wszerz i ocenię w skali od jeden do pięć. Jeżeli miałaby to byś kampania tworzona przez grono naszych braci, to z naprawdę dobrym wątkiem. Najlepiej, ażeby był dosyć rozbudowany, ale wtedy mapy winny oddawać treść scenariusza - to co ujęte w opisie mapy powinno się i znaleźć na mapie.
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Prawda, da się zrobić :wink:
Szczególnie najwięcej czasu nad mapkami można spędzić w zimę, bo na podwórku wtedy nuda :P
Ostatnio zmieniony 13 paź 2007, 22:22 przez Dexor, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ehh....szkoda, że taki temat się dopiero teraz pojawił ;/. Wcześniej chętnie bym mapki porobił, bo ja robię takie bardzo szczegółowe (jedną robiłem chyba z tydzień).
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Chodzi ci w wakacje?? Lipiec i Sierpień. Dobra pora ale minęła.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2007, 22:31 przez Dexor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Tak. O wakacje mi chodzi. Wtedy nie wiedziałem co ze sobą robić i czasami nawet po 4-5 godzin dziennie tworzyłem własną misję.
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Ja mam pomysł na fabułę - Mniej więcej tak, że stary Król umarł, ale nie miał potomka. I teraz wielu arystokratów chce przejąć mlekiem i miodem płynące państwo, z tego powodu wybucha wojna. W tym czasie król zamorskiego królestwa atakuuje nasz kraj, wykorzystująć, zamieszanie, chce zdobyć nasze urodzajne ziemie. I w tym momencie pojawia się bohater - Ty wierny dowódca starego króla, który postanawia przepędzić najeźdzce i obiąć rządy w kraju. Khelben może to jakoś bardziej ubrać w słowa i żeby to było bardziej gramatyczne itp. :lol:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Haha, teraz każdy będzie się chwalił ile czasu robił swoją mapkę (już widziałem takie posty), jakby to o czymś świadczyło... Ja robiłem 5 dni, a mam same 8up/10 :roll:

Jeśli chodzi o teksty, to oprócz wymyślania nowych opisów, mógłbym się zająć przeredagowywaniem Waszych wypocin, tak by zgadzała się ilość znaków i nie wyskakiwały błędy w napisach :wink:
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Na pewno przyda się takie przewertowanie zozolu.
Każda ręka jest potrzebna :P

// Błędem jest stosowanie tych samych wyrazów zdanie po zdaniu (chyba, że to jest wiersz). Mamy tyle zamiennych slów i sformuowań...

// Już poprawione !
Ostatnio zmieniony 13 paź 2007, 22:34 przez Dexor, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

zozol92 pisze:Haha, teraz każdy będzie się chwalił ile czasu robił swoją mapkę (już widziałem takie posty), jakby to o czymś świadczyło... Ja robiłem 5 dni, a mam same 8up/10 :roll:
No tyle, że ja z tego co zauważyłem to robiłem znacznie bardziej szczegółowe mapki jak nie jeden użytkownik. Bo inni to skupiali się na scryptach, a mapa jest równie ważna.
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Szczególnie w tej kampanii, mapy i też skrypty muszą być dopracowane, w ogóle wszystko będzie musiało być dopięte na ostatni guzik.
ODPOWIEDZ