Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Nie będę tego komentował. Nie za wiele się zmieniłeś, choć z początku wróciłeś skruszony. Wszystko co robiłeś i robisz jest na pokaz. Wszystko co nie twoje lub nie khelbenopodobne jest "be".
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A ja myślę, że dla porządnych odbiorców, którzy oczekuję że nie dostaną byle czego. Im lepszy towar, tym lepiej się sprzedaje.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Hej hej, nie za bardzo się rozkręciliście w złą stronę? Załatwcie proszę swoje prywatne sprawy na PW, a tutaj dyskutujcie tylko i wyłącznie o WWK!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

A właściwie to kto jeszcze testuje mapy? Może tak jak ostatnio: wszyscy Ci którzy ją tworzyli... (no i oczywiście nasz tester główny).
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

DeBe pisze:A właściwie to kto jeszcze testuje mapy? Może tak jak ostatnio: wszyscy Ci którzy ją tworzyli... (no i oczywiście nasz tester główny).
Dziś zbytnio czasów na testy nie miałem. Misja leży u mnie na pulpicie i wprost nie mogę się doczekać sprania tyłków temu pachołkowi. Misja ta jest taktyczna, więc jest tym, co tygryski lubią najbardziej. Jeśli jednak uda się mi ją ukończyć za pierwszym-drugim razem - misja pójdzie do poprawy (skryptów, rzecz jasna).

Zedytowano - I po pierwszych beta-testach. Tylko tyle mogę powiedzieć, gdyż wyjawienie tajemnicy, co zawiera misja i jak zostało to zrobione to byłaby zbrodnia :twisted:. Nikt poza zespołem (nawet Lucbach) nie wie, co znajduje się w tej misji. Czekajcie cierpliwie na premierę, gdyż ta na dniach.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Nie można ujawniać tego co zawiera misja? Przecież muszę dawać screeny żeby Kamyk wiedział o co mi chodzi... chyba, że na PW będę mu wysyłał.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2008, 11:14 przez DeBe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

DeBe pisze:Nie można ujawniać tego co zawiera misja? Przecież muszę dawać screeny żeby Kamyk wiedział o co mi chodzi... chyba, że na PW będę mu wysyłał.

[/url]
To może inaczej - wy to możecie robić. Ja nie zamierzam pokazywać wykonanej już misji lub jej elementów w postaci screenów z walki. Ot, co. Mapę zawsze możesz pokazać - w edytorze wygląda inaczej, niż w grze. Ja nie zamierzam ujawniać tego, co zawiera misja. Chyba, że przyjmę taktykę Lucbacha i będę pokazywał małe wycinki z misji, by podgrzać atmosferę :P.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Uznałem, że pomysł jest dobry i wszelkie poprawki będę uzgadniał z Kamykiem na PW.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

DeBe pisze:Uznałem, że pomysł jest dobry i wszelkie poprawki będę uzgadniał z Kamykiem na PW.
Dobra, mi to tam obojętne. Oczywiście - czasem trzeba pokazać mapę scenarzyście i reszcie zespołowi (za wyjątkiem mnie - gdyż ja zobaczę już gotowy, acz nie przetworzony produkt ;)), by sprawdzić zgodność z fabułą oraz dać resztę zespołowi pod ocenę. Ale mogę ci jedno powiedzieć - przy drugiej misji spisałeś się kapitalnie - mapa jest znakomita. Słabo pamiętam mapę do misji 1, ale tamta też była niezła ;). Jeśli cała grupa się zmobilizuje - będzie kampania lepsza nawet od tej, która wyszła z kuźni Mrocznego Pana :P.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Michailoff pisze:Ale mogę ci jedno powiedzieć - przy drugiej misji spisałeś się kapitalnie - mapa jest znakomita. Słabo pamiętam mapę do misji 1, ale tamta też była niezła ;). Jeśli cała grupa się zmobilizuje - będzie kampania lepsza nawet od tej, która wyszła z kuźni Mrocznego Pana :P.
No cóż... a mi się jakoś tak średnio podoba ta mapa, ale dziękuję za komplement. Miło mi się czyta takie opinie o mojej pracy, a jeszcze milej gdy piszą je tacy użytkownicy jak Michailoff czy Kamyk (gdyby ktoś taki jak diabełek mnie pochwalił to bym miał to gdzieś...). Jedno mogę jeszcze napisać: to dopiero moja trzecia misja i cały czas się uczę, więc mogę zapewnić, że następne będą bardziej dopracowane.
Oczywiście możemy zrobić lepszą kampanię od Mrocznego Pana (co kilka głów to nie jedna... a raczej myszek), o ile będziemy się streszczać... bo jak na razie wątpię abyśmy zrobili dziesiątą misję zanim poumieramy na starość. Cieszę się jednak, że Kamyk nie leniuchuje i od razu wziął się do roboty... (i pewnie wszyscy inni użytkownicy będą mogli zagrać w misję drugą już niedługo...)
ODPOWIEDZ