[nowe misje] Zozol92

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

[nowe misje] Zozol92

Post autor: Zozol92 »

Przez wiele lat wielkim krajem rządził dobry i sprawiedliwy Król. Wsławił się on w wielu bojach, był znakomitym dyplomatą i strategiem. W końcu to on doprowadził rozpadły kraj z powrotem do ładu i zwyciężył okrutnego księcia gdy był jeszcze hetmanem koronnym. Minęły jednak lata młodości i siły. Król się zestarzał i postanowił podzielić kraj na prowincje. Jedną z nich nadal władał on, pozostałe rozdzielił równo między swych dwóch synów. Władali oni swoimi krainami niemalże tak dobrze jak ich ojciec, lud się jednak smucił patrząc na coraz częstsze choroby Króla. W końcu musiało się to zdarzyć - wielki władca umarł. Kraj pogrążył się w żałobie. Po uroczystym pogrzebie wśród przodków, odczytano testament. Król rozdzielił w nim swoją prowincję na dwie części i znów oddał je po równo swoim synom. Jednak starszy brat uznał, że jemu należy się cały kraj ojca, ze względu na wiek. I nie tylko. Już od dawna był zazdrosny o bardziej lubianego, przez ojca i lud brata, i potajemnie knuł przeciw niemu plany. Skorzystał więc z okazji i zanim wojska młodszego dziedzica wyruszyły na nowy teren, zajął go i obwarował granice, nie przyjmując posłów. Złość młodszego brata nie miała granic. Zwołał naradę wojskową, i wypowiedział starszemu bratu otwartą wojnę. Granice jednak były zbyt silnie umocnione - kilka razy rozbił się o wroga na mostach. Podobno jednak gdzieś na południu jest wiele rzecznych zakoli, zmieniających często bieg, dzięki czemu woda tam jest płytka i występuje dużo brodów..."

Trzeba walczyć o swoje! W pierwszej misji przekroczymy rzekę i staniemy w obcym kraju, by zacząć walczyć o to co nam się należy.
_____________________________________________________________
Misja 1 - "Pogranicze"
http://rapidshare.com/files/131206055/M ... Bartek.zip

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zamierzony poziom trudności - łatwy
Jaki wyszedł - czekam na komentarze


Misja 2 - "Przełęcz Śmierci"
http://rapidshare.com/files/131206139/M ... Bartek.zip

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zamierzony poziom trudności - w miarę łatwy
Jaki wyszedł - czekam na komentarze


Misja 3 - "W kraju wroga"
http://rapidshare.com/files/131206330/M ... Bartek.zip

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zamierzony poziom trudności - taki średniawy...
Jaki wyszedł - czekam na komentarze


Pamiętaj, żeby przed wgraniem misji zrobić kopie zapasowe oryginalnych plików!
_____________________________________________________________

Kampania "In The Strange Land" (W Obcym Kraju) - nieoficjalna kontynuacja The Shattered Kingdom, nazwana na cześć mojej ulubionej misji pojedynczej.

Proszę o liczne komentarze
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 16:51 przez Zozol92, łącznie zmieniany 33 razy.
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Ja w misje jeszcze nie grałem,tyle co włączyłem ją i przeglądnąlem. Ciekawy teren,fajnie zrobiony tyle ze np na południe od spichrzu na zwykłym lądzie są ryby.... no i teren koło samego spichrzu taki pofałdowany ze cięzko drogę doprowadzić :wink:
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Ryby, na lądzie ? U mnie nie ma. Dziwne...
Mimo tego pofałdowania da się wszędzie zbudować tam drogę. Z budynkami może będzie problem, ale za pierwszą warstwą gór jest jeszcze trochę miejsca.

//EDIT : O kurczę, zapomniałem wyłączyć clear up'u u wroga! Zaraz dostaniecie dobrą misję...
//EDIT : No, jest dobrze. Można pobierać :wink:
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Nie można zbudowac drogi , która połaczyłaby szkołe z spichrzem, popraw to :)
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Przepraszam, a to co ?
http://img251.imageshack.us/my.php?imag ... 332tx0.png

//EDIT : Poprawiłem mapę, może teraz będzie lepiej.
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

A mi się misja bardzo podoba :D. 8+/10
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Mi też ta misja się podoba ale, w skali od 1 - 10 dam ci 7,5 , ponieważ teren na mapie jest w większości zielony(nie licząc dróg piachu i troszeczkę tej ciemnozielonej trawy) jakbyś dodał jakieś żółcie, przyciemnienia przy węglu itd. lepiej by to wyglądało, poza tym mapa ogromna 172x172 z dużą ilością drzew.
Do skryptów nic nie mam, fajny pomysł z uciekającymi lancerami wroga koło naszych. Trzy bazy wroga(u ostatniego widać rysunki budowli) musiałeś się sporo napracować. Tak to misja w porządku.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Misja 1

Poziom trudności: Łatwa [Easy]

Choć muszę przyznać, że misję przeszedłem z wpisaniem kodu. A to dlatego, że początek jest jakiś, taki dziwny, niby jest droga do kopalni złota, ale nie ma kopalni złota, niby można zbudować kopalnie węgla, ale później nie można jeszcze złota i mało złota w spichrzu. Nie pomyślałem, żeby zrobić mało pomocników i budowniczych + pojedyncze budynki, a potem je rozszerzyć. Nie pomyślałem, bo nie wiedziałem, że jest tak mało złota :lol: Potem jakoś nie chciało mi się resetować misji ;) Misja jest jednak stosunkowo łatwa z kodem czy bez. Osobiście bardzo cię pochwalę, jest to bardzo dobrze i solidnie wykonana mapa i oryginalne pomysły. Żadnych poważnych bugów, ogromna przestrzeń, cudownie usytuowana północna baza oraz świetnie zagospodarowana baza na zachodzie i jest fenomenalny efekt. Ciekawie ułożone góry, po prostu wszystko wygląda jakby nie stanęła tam ludzka stopa, a my bijemy się po lasach i na niezbadanych terenach :) Oczywiście, jeszcze ten ogrom wszystkiego, to wszystko, aż zapiera dech w piersiach :smiesne: Wcale nie przesadzam, zrobiłeś na mnie duże wrażenie i ja to doceniłem ;) Oby tak dalej :) Zapomniałbym dodać: pomysł ze zmianą treści listu i nazwą kampanii w menu + sens kampanii też jest bardzo pomysłowy ;) Trzymaj się i rób tego typu misje, a na pewno zbierzesz same laury (przynajmniej ode mnie :mrgreen:). Moje gratulacje ;)
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

No proszę, aż mnie zaintrygowała ta misja. Gdyby tak jeszcze z parę screenów na zachętę... Lucbach powiedział, że muszą być screeny...
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Za dużo tych kampani, nie wiem, które sciągać :||:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
ODPOWIEDZ