[Nowe misje] Setnik

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Eh Setniku moje misje też nie cieszą się popularnością chociaż że mam screeny... ;p Oprócz screenów mógłbyś zrobić jeszcze jedną misję.Jak nie masz zbyt dużo czasu to zrób taktyczną.
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Kamyczek pisze:Eh Setniku moje misje też nie cieszą się popularnością chociaż że mam screeny... ;p Oprócz screenów mógłbyś zrobić jeszcze jedną misję.Jak nie masz zbyt dużo czasu to zrób taktyczną.
Pracuje nad druga misją, pomału kończe prace w edytorze,tyle ze teraz mam malo wolnego czasu,a i tak nie zawsze mam ochote zajmować sie tym wszytskim wiec,troche czasu minie zanim skończe :wink:
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Dobra robota! Ściągnąłem sobie mapy wszystkich was i bardzo mi się one WSZYSKIT podobają, bo są NOWE, to tak jakby grać w nową część gry :!: dobra robota!
Niestety sam nie umiem kodować w tym skrypcie, nawet nie wiem gdzie to się robi i chyba już mój umysł nie jest tak chłonny jak wasz. Tak czy inaczej czy zaoferowałby ktośz was drobnapomoc? A mianowicie stworzyłbym mapkę i potem wysłałkomuśi powiedział co gdzie ma być i czego ile w spichlerzu :coongada:: ..... ?
:smiesne:
Obrazek
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Jeśli chodzi o popularność waszych misji, to twojej misji Kamyczku nie przeszedłem, bo mam poważnego buga z tym, że rekruci nie chcą chodzić do warowni, a twojej Setniku w ogóle nie mogę odpalić :zraniony:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Hmm...A czy jak odpalasz grę ponownie to czy bug się powtarza?aha i w której to misji?
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Duch pisze:Jeśli chodzi o popularność waszych misji, to twojej misji Kamyczku nie przeszedłem, bo mam poważnego buga z tym, że rekruci nie chcą chodzić do warowni, a twojej Setniku w ogóle nie mogę odpalić :zraniony:
A plik z edytora dajesz do folderu smaps?
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Teraz to podmieniłem pliki, ale nie ma tej misji nigdzie. Nie ma jej gdy odpalam TPR, nie ma jej gdy odpalam TSK, ani w żadnej pojedynczej misji :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Duch pisze:Teraz to podmieniłem pliki, ale nie ma tej misji nigdzie. Nie ma jej gdy odpalam TPR, nie ma jej gdy odpalam TSK, ani w żadnej pojedynczej misji :roll:
Nie wiem o co chodzi,mnie i innym ktorzy grali wszytsko działało.
Knights and Merchants: "The Land called Paradise"
Awatar użytkownika
Therion
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 16 gru 2007, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Therion »

Mógłby ktoś zamieścić tę misję na jakiejś stronie (tylko nie rapidshare), bo tamte linki wygasły.
Awatar użytkownika
Therion
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 16 gru 2007, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Therion »

Ponawiam swą prośbę. Jeśli ma ktoś tą misję to proszę, aby zamieścił ją na jakiejś stronie (tylko nie rapidshare), bo poprzednie linki wygasły.
ODPOWIEDZ