[Nowe misje] Eks

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Ok,dzięki, wszystko działa :) Niedługo postaram się poprawić misję 1 oraz dodam screeny z misji.
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Jeśli ktoś posiada link do mojej 1 misji to proszę o wstawienie linka , ponieważ postanowiłem wznowić pracę nad moją kampanią .
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Ja też bym prosił o wstawienie linka do 1 misji, bo chciałem sobie pograć :(
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Witam wszystkich ponownie . Znów mam wene na tworzenie misji i robię to . Aktualnie pracuję nad 3 misjami , są w fazie tworzenia , niebawem powinny się pojawić , lecz jeśli ktoś ma linka do mojej 1 misji , którą kiedyś zrobiłem to bardzo proszę o wstawienie go tutaj . 1 Misja Nowej kampani powinna ukazać się do niedzieli .
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

http://imageshack.us/photo/my-images/41 ... isja1.png/ link do mapy misji 1 , proszę o sugestię co poprawić , co jeszcze dodać . Skrypty są już w jakiś 80 % .

//Popraw błąd, proszę i nie stawiaj spacji przed znakami diakrytycznymi.
//Khel
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

- Mapa nudna, bez polotu i pomysłu
- Mała różnorodność terenu
- Drzewa są za rzadko posadzone
- Ta góra na wodzie (chyba miał to być wodospad) wygląda dziwnie, eufemistycznie mówiąc

Pozostałe rzeczy (fałdowanie, góry) z takiej odległości są ciężkie do ocenienia, więc nic o nich nie napiszę. W każdym razie - jeszcze dużo pracy przed tobą. Przede wszystkim, popracuj nad konspektem dzieła, bo podobnie wyglądających map widziałem setki.
Veni ergo sum ))
ODPOWIEDZ