[nowe misje] Majin_Vegeta

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Majin_Vegeta
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2009, 18:02

[nowe misje] Majin_Vegeta

Post autor: Majin_Vegeta »

Jest to przerobiona 1 Misja Knights and Merchants'a

Miedzy Innymi

-Mamy Sojusznika

-Wojownicy Księcia (Niebieski kolor) Chronią teraz Barbarzyńcy i Lancnicy

-Baron Fon LarenBurg Nie ma już Budynków do tworzenia Wojsk
opancerzonych. Ma teraz Kowali :) Zbrojownie i Kużnie

-Odziały LarenBurga To Halabardnicy i Kusznicy Miecznicy itp

-Nasze odziały poczatkowe To: Barbarzyńcy Lancnicy Żołdacy.

-Budynki których nie było wczesniej bo były zburzone zostaly Odnowione

-Sojusznik ( Kolor Zielony) Barbarzyńcy ( Budowle tylko do produkcji Broni i Twoerzenia oddziałów

-Atak LarenBurga na nas to Barbarzyńcy Ciężka Jazda. :)

-Sojusznik zaprogramowany na stworzenie kilkunastu oddziałów i ataku na wroga potem :)

Link do Misji

http://rapidshare.com/files/216242881/mission1.dat.html

:szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :D :D :D :D :D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :o :o :o :usmiech: :usmiech: :usmiech: :coongada:: :coongada:: :coongada:: :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: :mrgreen: :mrgreen:


//No i po co tyle zbędnych emotek? Usuń ich część.
//Michailoff
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2009, 19:07 przez Majin_Vegeta, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
stonka
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2009, 13:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: stonka »

bardzo ciekawie i pomysłowo zrobione tylko jest jeden mały problem. Jak zniszcze wioske obu wrogów i zabije ich zołnierzy to nic sie nie dzieje. Można grać w nieskończoność!!! :wink:

!!!! SZTURMEM ICH !!!!
Awatar użytkownika
Majin_Vegeta
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2009, 18:02

Nowa misja

Post autor: Majin_Vegeta »

Dzięki jesli chcesz to mogę Zrobic jeszcze jedna misje a na pójscie dalej uzyj kodu gdy juz pokonałeś :mrgreen:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Re: Nowa misja

Post autor: DeBe »

Majin_Vegeta pisze:Dzięki jesli chcesz to mogę Zrobic jeszcze jedna misje a na pójscie dalej uzyj kodu gdy juz pokonałeś :mrgreen:
No to widać "chęci" autora... nawet nie chce Ci się naprawić tego błędu. Jeśli masz zamiar wydawać kolejne przeróbki misji z kampanii z takim zaangażowaniem, to lepiej daruj sobie.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Grałem w Twoją misję i coś Ci tu skrobnę:
-misja nudna. To tylko wyprodukowanie wojska i napadnięcie wroga;
-misja nie kończy się (o tym już było);
-pełno błędów, np.
:arrow: wróg gromadzi swe wojsko w mieście, między budynkami
:arrow: barbarzyńcy mojego "sojusznika" (w rzeczywistości tylko mi on przeszkadzał) stali mi całą misję przed spichrzem (nie ma on ani jednej pozycji obronnej);
-te szkoła i młyn przed mostem mnie dobiły. Zburzyłem je na początku misji.

Zamiast tworzyć kolejne misje, popraw tą. A wierz mi, jest mnóstwo do poprawiania...
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Zamiast tworzyć kolejne misje, popraw tą. A wierz mi, jest mnóstwo do poprawiania...
Lepiej niech nie tworzy. Grałem w misję, przejrzałem skrypt i widzę, że nasz "skrypter" nie wie co i jak działa. Żałosne to jest. Nie zmienił celów misji (w oryginale o ile się nie mylę był gracz 3, który atakował nas na początku, nasz kolega z gracza 3 zrobił naszego sojusznika, ale celów misji (zniszczenia wojsk gracza 3) już nie usunął - NC. Szumną gadkę, że nasz sojusznik atakuje po jakimś czasie można sobie między bajki włożyć, skrypt jest zły (brak elementarnej znajomości skryptów). Brak słów...

PS. Teraz chciałbym zapytać Lucbacha o coś - po jaką cholerę robiliśmy te poradniki, skoro ich nie ma? Ludzie pytają o bzdury lub też robią mapki, w których jedyną rzeczą która (względnie) dobrze robią to wstawiają budowle graczy... IMHO chyba czas z tym coś zrobić.

Pozdrawiam. F.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Doskonale to ująłeś, Filusie :lol:
A znam takich, co i budynki na mapę źle stawiają - poza tym trzeba je umieć wstawiać "ładnie" - tak jak twórcy gry, tj. z zawijasami. Budynki w oryginalnych misjach rzadko stoją dokładnie obok siebie.

A co do Lucbacha, to raczej tu Ci nie odpisze - proponuję napisać maila, czy coś.

Aha, i nie zniechęcaj się, Majin_Vegeta. Po prostu posiedź duuuużo dłużej nad edytorem. Ja swoją pierwszą misję robiłem cztery miesiące, zanim była znośna. A na forum i tak pojawiła się siedem miesięcy po rozpoczęciu prac nad nią. I jeszcze nie jest do końca gotowa, he he.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Majin_Vegeta
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2009, 18:02

Proszę

Post autor: Majin_Vegeta »

Dzieki chociaż ty mnie wsparłes Dobrym słowem a co do Misji no to troche szukam w skryptach tylko jak dopisywac nowe Cele

Dodał bym screena z misji ale na print screen nie wychodzi

Link do Misji 2

http://rapidshare.com/files/216631865/mission2.dat.html

Proszę dajcie dobrą opinię o Tej misji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Majin_Vegeta
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2009, 18:02

Więc

Post autor: Majin_Vegeta »

A pozatym co do szkoly i młynu to jak byś nie zauważył te własnie budynki były zburzone przez wroga w Orginalnej misji TSK. Zobacz se w Programie :evil:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Otwierałem pierwszą misję edytorem z 1000 razy, i wiem, że są zburzone. Ale tu chodzi o to, aby na ziemi były zglisza i o nic więcej. Nikt by tam normalnie nie wstawił młyna i szkoły.

Co do misji drugiej, to raczej w nią na razie nie zagram. Obejrzałem w edytorze, i widzę, że jeden z wrogów ma 2 osobne miasta! Dopracuj najpierw swe misje, a potem je dodawaj.
I dodawaj je, edytując pierwszego posta w temacie, tak jak pisze w regulaminie.

Jest program do robienia screenów, poszukaj, a znajdziesz :D
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
ODPOWIEDZ