[Nowe Misje] Kamson

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

wiesz narazie ja nie umiem zbyt wiele wiec robie co umiem hehe zobacz 4 misje jest trudna

Edit //
Oto jak narazie wygląda 5 misja jak moge ją jakoś poprawić ulepszyć bo jest za dużo wolnego miejsca .
http://img390.imageshack.us/my.php?imag ... 260lp8.jpg
Awatar użytkownika
DonKamillo
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 16 sty 2008, 19:54

Post autor: DonKamillo »

Pustynia i tylko pustynia...

Może dodasz coś innego a nie tylko piasek
trochę mało gór a tak wogule to musisz je poprawić bo nie są zbyt ładne
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Fatalnie to wygląda... misja jest w ogóle nieprzemyślana. Nie uczysz się na błędach, gdyż poprzednie były o niebo lepsze.
Awatar użytkownika
Lacondeguy
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2008, 14:32
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Lacondeguy »

Śmiesznie wyglądają te fałdowania terenu robione chyba największym pędzlem. Sam się nie znam na robieniu map, ale po oglądaniu map innych stwierdzam, że powinieneś jeszcze się dużo nauczyć i trenować.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Proszę o zamknięcie tematu .

// z jakich przyczyn prosisz o zamknięcie tematu? Kiedy zrobisz kolejną misję, będziesz tworzył nowy temat?
//lucbach
Awatar użytkownika
DonKamillo
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 16 sty 2008, 19:54

Post autor: DonKamillo »

Kamson pisze:Proszę o zamknięcie tematu .

// z jakich przyczyn prosisz o zamknięcie tematu? Kiedy zrobisz kolejną misję, będziesz tworzył nowy temat?
//lucbach
hmm...
Nie rozumiem dlaczego chcesz zamknąć temat. Powiedzieliśmy ci tylko co możesz poprawić i żebyś siedział dłużej nad swoimi misjami
Zobacz sobie góry w misjach TSK i TPR i porównaj je z twoimi i wtedy będziesz wiedział co masz źle i co poprawić.
Porównuj swoje mapy z mapami z kampani zobacz co te mapy maja a czego twoje nie maja uwierz mi to bardzo pomaga
:wink:
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Prosiłem o zamknięcie tematu to chyba wiadomo że rezygnuje z misji prawda ?
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Chyba się nie obraziłeś, co? :||: DonKamillo ma rację, weź się w garść i popatrz jak wyglądają oryginały. Przecież bez porównania z najlepszymi nikt nie zrobi dobrej mapy. Korzystanie z doświadczenia, ot co.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

MATKO ja się nie obraźiłem poprostu stwierdziłem że to nie dla mnie i tyle .
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A jakoś widać, że strzelasz fochy i wbrew pozorom bardzo szybko się zniechęcasz widząc pierwsze kilka wpadek, które zdarzają się nawet najlepszym. Dzięki takim wpadkom zyskują doświadczenie w tworzeniu map, a Ty możesz iść ich przykładem i się przełamać. Co tu jest nie dla Ciebie? Bardzo lubisz KaM i bardzo pewnie chciałbyś stworzyć misję. Na wstępie mógłbyś się dowartościować, a potem poprosić kogokolwiek obczajonego w temacie o pomoc, byście we dwóch zrobili te kilka kroków w rysowaniu map i pisaniu skryptów. Najpierw byś był nieco ciągnięty za rękę, potem stawiałbyś już kroki sam.
ODPOWIEDZ