[nowe misje] Gadzislaw

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Wiem Cav, ale to już dawno temu.

Najlepiej będzie jak wrócimy do tematu. ;)

Gadzisław, pisałeś, że zrobiłeś fałdowanie, ale na screenach nie widać tego, zobaczymy jak w grze. Ściągnę i później przetestuję!

edit:
Jednak znalazłem czas przetestowania przez 5 minut i fałdowanie zrobione największym pędzlem, jeszcze w nie wszystkich miejscach to słabo.
Góry już bardziej mi się podobają i jak na początek są super, chyba sam takich nie potrafię. :oops:
Skrypt, jak na razie jest dobrze, jednostki fajnie atakują jest ich dużo i trudno utrzymać porządek.

Teren (mapa): 4/10 za chęci i góry
Skrypt: 8/10 jak na razie wszystko mi się podoba.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

Zagrałem w twoją misję i uważam, że gra się całkiem przyjemnie. Zgadzam się z Kamykiem, popraw troche teren(dorób drzewa, więcej fałdowań, może jakaś góra itp.) i będzie dobrze. Misja nie jest trudna(pewnie dlatego, że przeciwnik nie ma łuczników), grunt to dobrze rozstawić swoje wojsko. moja ocena: 7,5/10 :wink:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Myślałem, że będzie gorzej (to pocieszenie...ale na więcej nie licz)
-Kurcze, tak szukam tych fałdowań...i szukam...i szukam...i szukam...oślepłem? Nie, nie...toż to lenistwo twórcy mnie zamroczyło- Fałdowania- 2/10 (za jedną fałdkę którą dostrzegłem na screenach)
-Jeśli chodzi o góry to wyglądają przeciętnie...widywałem gorsze- 5/10
-Nawet nieźle Ci wyszło to pomarańczowe miasteczko- 8/10
-Drzewa...chyba ze trzy, w takim razie masz tróję- 3/10
-Gleba (nazwałbym tak tą misję)...jest tu i tam...ważne, że nie musimy oglądać samej trawy- 6/10
-Pomysł na mapę- 4/10....absolutnie niczym się nie wyróżnia...NUUUUDAAAAAA!
-I nie zostawię na Tobie suchej nitki za brak jakiegokolwiek urozmaicenia terenu (mówię tu o małych elementach)...LUDZIE! Zapamiętajta raz na zawsze: jak chcecie zrobić porządną mapę to musicie się do niej przyłożyć, a nie wszystko na odwal...czy Tobie na prawdę się nie chciało zasadzić choć jednego kwiatka? A potem taki jeden z drugim będzie focha strzelał, że on to się namęczył itp...wystarczy, że zabraknie takich kwiatków czy badyli i już w moich oczach nie istnieje taka misja...DNO!- 0/10

Ogólna ocena za mapę: 4+/10...jak masz zamiar robić kolejną misję to weź się do roboty (ostro do roboty) Gadzisławie.
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

W pierwszej misji poprawiłem teren i właściwie mogę wrzucić nową wersję... Więc zabieram się do roboty.

@@EDIT

Kończę właśnie wielkie zmiany w misji.


@@ EDIT 2

WŁAŚNIE DODAŁEM NOWE LINKI ITP... OGÓLNIE O WIELE LEPIEJ I CIEKAWIEJ WYGLĄDA NOWA MISJA!!
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

No, Gadzisławie dobrze, ale...
Popracuj jeszcze troszkę nad tymi wzniesieniami. Są w niektórych miejscach trochę dziwne. Góry już lepiej ci wyszły niż te wzniesienia, ale postaraj się je zmniejszyć gdzieniegdzie tak żeby tył góry(czyli ta część którą widzimy najbliżej siebie) nie był wyższy od przodu (nie wiem czy dobrze się wyraziłem, ale nie potrafię tego tak dokładnie wyjaśnić :P).
http://s182.photobucket.com/albums/x278 ... 9p3trq.jpg
Elementów jest nadal za mało. Lasy nawet dobrze Ci wyszły tylko jakbyś zrobił jeszcze z kilka.
Ale i tak widzę poprawę.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Moim zdaniem na tym zachęcającym zrzucie zaprezentowanym przez Kamyka nowej wersji mapy, drzewka są powstawiane na odwal: zero rozplanowania, elementów dodających uroku misji, czy odludnych fajowskich lokacji, za jakimi Lucbach przepada. Ile mogłeś misję tą tworzyć? Ile siedziałeś nad poprawianiem tego, co zostało skomentowane, jako badziewne? Jeżeli sięgniesz po misje innych, lub popytasz się ich uprzejmie, czy zechcą Ci z taką i taką rzeczą pomóc, powinna się cała sytuacja poprawić. Jeśli chcesz iść w stronę profesjonalizu wiedz, że bez poświęcenia tego nie dokonasz za Chiny.
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Khelben... Sęk w tym, że jak będę prosił innych o to, żeby postawili za mnie kamienie, czy też drzewka, to nic na tym nie zyskam oprócz tego, że inni ocenią pracą nie moją... >.> Lepiej działać samemu, bo się nauczę... Popracuję jeszcze nad mapą, bo jak patrzę to taka pusta jest... A więc zabieram się jeszcze za poprawianie!
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
acifungin
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:18
Lokalizacja: Toruń

Post autor: acifungin »

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie wypakować te pliki, bo instrukcja Gadzisława nie mówi mi za dużo.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

A więc tak...botku:
-Fałdowania teraz są...są ale za to ohydne. Zauważ, że w niektórych miejscach występują aż za bardzo, a w innych praktycznie ich brak. Poza tym jest sporo takich odrażających pagórków...kolejny przejaw lenistwa twórcy, któremu nie chciało się nawet tego pousuwać. Ocena: 4/10
-Góry: były przeciętne i pozostały przeciętne (nic nie zmienione)...5/10 (powinienem Cię ocenić surowiej bo w ogóle ich nie poprawiłeś)
-Jeśli chodzi o miasto to zauważyłem coś co wcześniej jakoś przeoczyłem...a konkretnie brzydotę dróg (a czepiałeś się Cava), poza tym budynki są poustawiane bez ładu-bez składu (uuu...zemsta mi otworzyła oczy)- 5/10
-Drzewa zostały poprawione, ale do ideału też im jeszcze daleko- 6/10
-Gleba...bez zmian- 6/10 (za to tytuł misji pozostał taki sam)
-Pomysł...to samo co było...4/10 (Ziewnięcie na Twoją cześć Gadzisławie)
-Ostatni punkt skomentuję tak: LOL,LOL,LOL...czyli gwóźdź do trumny....było ZERO i jest ZERO- za totalny brak czegokolwiek...

Ogólna ocena: 4/10...i bynajmniej nie z zemsty Ci obniżyłem...to miała być poprawa, a jak masz poprawiać to dobrze...niestety niczego się nie nauczyłeś (i pewnie nie nauczysz) i dlatego ocena jest niższa niż była.
Za to dla pocieszenia dostajesz 10/10 w skali lenistwa...Gratuluję!

Ps. Dalej bym nie dotknął tej misji nawet patykiem...
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, 15:35 przez DeBe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Może w wakacje jak będziesz miał więcej czasu Gadzisławie, to uda Ci się coś większego i lepszego wyskrobać. Tyle, że tym razem spędź nad tym więcej czasu. Może nie wyjść Ci super misja(trudno żeby za drugim razem była świetna),ale przynajmniej potrenujesz i powoli oswoisz się z edytorami. Rób to tak aby każda następna Twoja misja była lepsza od poprzedniej.
ODPOWIEDZ