[nowe misje] Cav, robi29

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja zagram w wakacje, bo w poniedziałek wyjeżdżam na zieloną szkołę, a potem to szkoła... Ale jak już wystawią oceny to myslę, że duzo ludzi bedzie grac. Teraz wszyscy ciezko pracuja żeby podciągnąć oceny i nie maja czasu(patrz jak forum opustoszalo), ale jak juz mowilem w wakacje bedzie jak dawniej :). Ja zagram w Waszą misję na początku czerwca jak wroce.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Na moją ocenę też na razie nie licz, bo w wolnym czasie robię misję WWK (oczywiście ja mam dużo wolnego czasu, lecz wyznaję zasadę "najpierw przyjemności, a potem obowiązki", a testowanie i tworzenie misji należy do tej drugiej grupy). Jak skończę WWK (przewiduję, że w tym, bądź następnym tygodniu) to zajmę się Twoim arcydziełem (to się okaże).
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie wiem, czy dobrze widzę, ale mamy tu dwa tematy... Ten i "[nowe misje] robi29, Cav". Co jest w ogóle tu grane? I dlaczego dopiero teraz to zauważyłem?
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Bo oni robią dwie kampanie. Tamta ma 7 misji a ta 3. Moim zdaniem gdyby były 2 kampanie w jednym temacie, to pierwszy post wyciągnąłby się na 2 strony i trzeba by było pisać, którą kampanię się komentuje. Jak są dwa tematy jest dużo wygodniej według mnie.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Dzięki Kamyk, że wyjaśniłeś.
Khelben dopiero teraz to zauważyłeś, serio? :lol:
Temat [nowe misje] robi i Cav ma 9 miesięcy, a ten pół roku. xD
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

DeBe pisze:Na moją ocenę też na razie nie licz, bo w wolnym czasie robię misję WWK (oczywiście ja mam dużo wolnego czasu, lecz wyznaję zasadę "najpierw przyjemności, a potem obowiązki", a testowanie i tworzenie misji należy do tej drugiej grupy). Jak skończę WWK (przewiduję, że w tym, bądź następnym tygodniu) to zajmę się Twoim arcydziełem (to się okaże).
Arcydzielo to na pewno to nie jest, ale mysle, ze to najlepsza z moich dotychczasowych misji ;)
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Hagi-Magi
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2008, 08:25

Post autor: Hagi-Magi »

Kampania mi się podoba.Nie będę oceniał skryptów ponieważ totalnie sie na nich nie znam ,lecz za mapę dałbym ci 3/5 (oryginalne mapy Topware 4.5/5).
Bardzo podoba mi sie fabuła.

Wniosek -Rób ile się da kampanii :D

Edit@

Spokojnie można by powiedzieć że niektóre mapy Dark Lorda mogły by uzyskać maksymalną ocenę przynajmniej u mnie i misja 18 TSK
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 15:06 przez Hagi-Magi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

(oryginalne mapy Topware 4.5/5).
To ktore maja 5/5? :glupek:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Które nie zostały zrobione, nigdy. Po prostu dla niego ocena 5/5 nie istnieje. Mi też czasami w niektórych miejscach nie podoba się teren zrobiony przez twórców. :P

Hagi-Magi mógłbyś napisać przynajmniej poziom trudności. ;)
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Cav pisze:Naprawde, jak nie bedziecie grac w moje misje, to chyba zrezygnuje z ich robienia, bo przeciez nie robie ich dla siebie, tylko dla innych.
Odnośnie tych słów zgadzam się w 100%. Mnie też olano mimo, że zrobiłem 2(w sumie 3, ale trzeciej jeszcze nie dałem) misje i poprawiłem kampanie TPR to wszystcy to mają w (_._)...

Ale z racji, żeby nie było offtopu. Grałem i przeszedłem Twoją misję. Tutaj daję screenahttp://www.imagic.pl/public/pview/145780/2mcav.jpg.
ODPOWIEDZ