Prostactwo i wulgarność w KAM Remake

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Powinny i próbują rozśmieszać, ale małe dzieci z reguły ich się boją :lol:
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Tym razem ''anus''. Ponieważ Joanna Darc wyszedł (lagował), ustalilismy na początku, ze nie beda atakować tam gdzie on wyszedl, czyli od lewej, a anus mimo ze jego druzyna równiez kazała mu przestac, atakowal z tamtej strony, grajac nie fair i wlasciwie psujac rozgrywke wszystkim graczom.
Wstawiam screena.
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Źle z oczu patrzy takim zawodnikom, którzy wchodzą do lobby, niby wszystko jest z już ustawione, a nagle wychodzi (pewne w poszukiwaniu lepszej rozgrywki). Po chwili wchodzi znowu, zrezygnowany, że musi z nami grać. Anus prosił się o usunięcie z gry od początku, bo nie ma szacunku do innych graczy w lobby; dlaczego miałby go mieć w grze? Kolejny egoista.

Tank ma trochę niewyparzoną gębę.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Khelu, przede wszystkim napraw sobie internety i ulepsz sprzęt :lol:
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Wiesz co ci powiem? gość pewnie ma te 13 lat rocznikowo a wiesz co tacy ludzie mają w głowach? sex drugs i szpan szampanem na 6. Wiesz dlaczego n a choćby gry online gry online nie mają klasyfickacji ? bo przez takich gimbusów; jednego dnia exp a drugiego przez 3h jechanie się. Dla przykładu weszłem zobaczyć czy jest cs na serwerze jak zwykle nie było ale znalazłem starą gildię i tak ni chuj ni w dupę gimbus zaczął mnie wyzywać od psa a akurat bodajże jego gildia zdobywała zamek 3 osoby przez 2h gry.

Dziecko nawet nie ruchało więc nie masz co się z nim w dyskusje wdawać.

Wystarczy. Zbyt wiele razy upominałem. Otrzymujesz ostrzeżenie za wulgarne i prostackie wypowiedzi.
>kuba11100
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

kurzel131 pisze:Wiesz co ci powiem? gość pewnie ma te 13 lat rocznikowo a wiesz co tacy ludzie mają w głowach? sex drugs i szpan szampanem na 6. Wiesz dlaczego n a choćby gry online gry online nie mają klasyfickacji ? bo przez takich gimbusów; jednego dnia exp a drugiego przez 3h jechanie się. Dla przykładu weszłem zobaczyć czy jest cs na serwerze jak zwykle nie było ale znalazłem starą gildię i tak ni chuj ni w dupę gimbus zaczął mnie wyzywać od psa a akurat bodajże jego gildia zdobywała zamek 3 osoby przez 2h gry.

Dziecko nawet nie ruchało więc nie masz co się z nim w dyskusje wdawać.
Sądzę, że prezentujesz niewiele większy poziom od niego.
W każdym razie nie wiem co fajnego jest w zaatakowaniu tam, gdzie wiadomo, że nie będzie wież i wojsk, bo tak było ustalone, wjechaniu do miasta mojego, a potem dwóch kolejnych graczy i na końcu jeszcze pisanie ''buahahaha'' - tego juz nie screenowałam, ale anus był bardzo rozbawiony całą sytuacją. A dla mnie taka gra jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

The Viking pisze:Powinny i próbują rozśmieszać, ale małe dzieci z reguły ich się boją :lol:
Ja się ich boję do dzisiaj :shock:

Jak chcecie sie pozbyc niechcianych ludzi to zrobcie w tytule lobby pytanie np."czy jesteś kretynem?" a jako hasło dajcie "nie" (no chyba że chcecie grać z kretynami). :P
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Zagadka z Dont4sk sie rozwiązała. Ten miły i śmieszny, z którym grałam wcześniej, to nie Dont4sk tylko Gr4nd3k, nicki mi sie pomyliły bo podobnie wyglądają. Dont4sk to oczywiście prostacki noob, jak widac, a Gr4nd3k nawet sie wyrobił, dzis to zagrał lepiej ode mnie :P.
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Obrazek
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Ech.
A ja bym powiedział: tak to jest, jak kretyni dorwą się do neta.
Ignorować po prostu i wykopywać.
ODPOWIEDZ