Pierwszy międzynarodowy turniej taktyczny

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Pierwszy międzynarodowy turniej taktyczny

Post autor: sado1 »

Link do tematu na międzynarodowym forum: http://www.knightsandmerchants.net/foru ... =27&t=1783
Obrazek
Turniej zakończony. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom :)
---------------------------------------
Witamy w pierwszym międzynarodowym turnieju taktycznym KaM Remake. Po pozytywnej reakcji na pomysł który wysunęliśmy na angielskim forum, bierzemy się do roboty - miejmy nadzieję, że po wakacjach wszyscy znajdziemy chwilę czasu żeby rozegrać tych parę walk.
Zasady:
+Rejestrują się dwuosobowe drużyny - jeśli nie masz kolegi do gry, możesz zgłosić się na listę graczy szukających drużyny
+Nie ma możliwości zagrania meczu 1v1 "bo nie ma mojego kumpla z teamu, to zagramy 1v1". Gramy tylko 2v2.
+Gramy w systemie
"maksymalnie trzy gry wyłaniają zwycięzcę" : Drużyna, która wygra 2 mecze, przechodzi dalej.
+Maksymalnie 4-5 dni na jedną grę.
+System podwójnej eliminacji: jest tylko faza pucharowa, ale przegrana pierwszego meczu nie oznacza odpadnięcia z turnieju.
+System eliminacji map: drużyny spotykają się w lobby i na przemian wymieniają nazwę mapy, na której NIE CHCĄ zagrać; tak długo, aż nie pozostaną tylko 2 mapy. Uwaga: trzeba zapamiętać, która mapa została wyeliminowana ostatnia - na niej rozegrany zostanie ewentualny trzeci mecz!
(Ten system prawdopodobnie będzie działać tylko w pierwszych rundach, o tym jak będzie to wyglądało w (pół)finale zadecydujemy później)


Najważniejsza zasada: szanuj swoich przeciwników! I nie bierz wszystkiego zbyt poważnie - to tylko gra :)

Mapy:
*Battle in the Ruined City (1+3 VS 2+4)
*Cross (losowe lokacje)
*Snow Cross (losowe lokacje)
*Enter the Heat (1+2 VS 5+6 /// 2+3 VS 6+7)
*Shoulder to Shoulder (1+2 VS 4+5)
*Tundra (1+3 VS 2+4)
*Gorges(góra VS dół, lokacje 1 i 4 muszą zostać wybrane)
*Cursed land (1+4 VS 2+3) http://www.knightsandmerchants.net/foru ... php?id=784
/Battle of Octumn(3+4 VS 7+8 // 1+2 VS 5+6)
/The Raven?s Field(2+3 VS 6+7)

Jeśli o czymś zapomnieliśmy, czekamy na ewentualne sugestie tutaj bądź w prywatnych wiadomościach. Mamy nadzieję, że turniej się uda :)

Organizatorzy: Pawel95 i sado
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 10:02 przez sado1, łącznie zmieniany 15 razy.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Buuuu... Dlaczego nie wymyśliliście tego miesiąc wcześniej? Mam teraz tak nasrane szkołą że już pierwszego dnia zalewa mnie dziwny niepokój i pytanie czy w ogóle dam radę siąść na spokojnie przed kompem w ciągu najbliższych kilku tygodni :(

A tak poza tym... Taktyki to mój konik ;) Może następny turniej trafi się w lepszym czasie.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Ja sam nie będe miał dużo czasu, dlatego to jest tournament "taktyczny" :D
Normalnie to prawie każdy znajdze co najmniej 30 min w tygodniu. I to juz jest normalnie wystarczająco na jedną walkę :szczerzy:
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Jak czasem czytam te pierdu pierdu Vikinga to mnie krew zalewa... :coongada::
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

woloszek pisze:Jak czasem czytam te pierdu pierdu Vikinga to mnie krew zalewa... :coongada::
HAHA :D Lepiej zarejestruj się z Luki do tournamentu a nie czytaj pierdu pierdu :lol:
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Taaa, ale ja mam inny problem.. Jak zapiszę się z Lukim to Kamyk się obrazi i na odwrót :arrow: :mrgreen:.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Zapiszcie się wszyscy oddzielnie. Jak co, to wina spadnie na tego, kto te zespoły poustawiał.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

;) pisze:Zapiszcie się wszyscy oddzielnie. Jak co, to wina spadnie na tego, kto te zespoły poustawiał.
I to jest myśl! :lol:
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Pierdu pierdu? Dajcie se siana ;) ale okej, żeby nie wyjść na tchórza mogę spróbować. W sumie pół godziny to rzeczywiście niedużo. Jak kamyk nie ma partnera to mogę z nim zagrać. Zgoda?
Ghost
Użytkownik Forum
Posty: 18
Rejestracja: 22 cze 2013, 09:49

Post autor: Ghost »

woloszek pisze:Taaa, ale ja mam inny problem.. Jak zapiszę się z Lukim to Kamyk się obrazi i na odwrót :arrow: :mrgreen:.
Nasuwa się pytanie czy Ty się obrażasz? Jak nie, to odpowiedź jasna ;)
ODPOWIEDZ