(wydzielony) Jak umierać z twarzą :)

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Mixons pisze:
janosiczek pisze:Dlaczego tytule występujęangielskie słowo ? Czy nie ma odpowiedniego polskiego słowa na to rege coś tam. ?

Wstyd , język zanika....

Ileż błędów można znaleźć w jednym poście janosiczka:
Dlaczego w tytule występuje angielskie słowo? Czy nie ma odpowiedniego polskiego słowa na to rege coś tam?

Wstyd, język zanika...

Nie rozumiem dlaczego nikt z moderatorów jeszcze go nie ukarał... Przecież ten oto człek nagminnie łamie zasady ortografii i interpunkcji, a punkt w regulaminie forum wyraźnie mówi, że takie zachowania będą karane:

5) Podczas pisania postów nakazuje się zwrócić szczególną uwagę na ortografię i interpunkcję. Permanentne ignorowanie tych zasad (w tym także nieużywanie polskich znaków) będzie karane, o czym mowa w ?3.

W dodatku, jak sam napisał, wie, że pisze niepoprawnie, ale tak mu jest wygodniej i chyba nie ma zamiaru niczego zmieniać.

Moderatorzy! Zareagujcie!

Co do zachowania Khela: osobiście grałem z nim dwie gry i walczył do końca, aczkolwiek sam widziałem na filmiku wrzuconym przez Kubę, jak Kheli po prostu zniszczył swoje budynki i wyszedł z gry. Ja także nienawidzę takiego zachowania u graczy. W dodatku była to umówiona gra (tak mi się przynajmniej wydaje) i jak już ktoś wyżej napisał Kuba zniszczyłby jeden może dwa budynki i pozwolił się Khelbenowi dozbroić przed następną walką.

Kurzel: I znowu porównanie kama do rzeczywistości. Zrozum, że kam, a rzeczywistość to dwie zupełnie inne rzeczy, w wirtualnej grze gracz może zawsze walczyć do końca bez względu na wszystko, a na prawdziwej wojnie wystawi najlepszego przyjaciela lub dowódcę tylko po to by ratować życie! Florek już z resztą też o tym pisał.
A tak a propro ortografii:


Niedługo nowa mapa !
I wyczekujcie kampanii.
A w niej :
- Ponad 10 misjii w tym taktyczne
- Inne takie tam, na razie tajemnica. :smiesne:
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Akurat tutaj Mixons ma rację, wystarczy poczytać parę ostatnich postów, żeby szybko się zorientować kto błaznuje. :P

EDIT: No nie wierzę! Przykład spada z nieba, vide post wyżej. :O
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Czas zamknąć, bo się spory flamewar (ogniowojna?) robi.

Mixons, takie rzeczy ślij na PW albo mailem. Woloszek, upominanie też zostaw osobom za to odpowiedzialnym. Janosiczek, za spam i popisywanie się (zarówno tu, jak i na shoutboksie), otrzymujesz <s>rózgę</s> ostrzeżenie.

Tak jeszcze, żeby nie było, że unikam odpowiedzi na pytania - nie znam dobrego, polskiego odpowiednika słowa ragequit ani flamewar (który byłby jednym słowem, a nie sześcioma); są one też dość powszechnie używane i raczej każdy wie, co znaczą.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Zablokowany