KaM-owa Liga Polska 1v1 - zasady

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Co sądzisz o tym pomyśle?

Dobra myśl, z chęcią bym w tym uczestniczył!
37
77%
Nic z tego nie wyjdzie.
11
23%
 
Liczba głosów: 48

Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

System ligi na pewno się już nie zmieni. Jeśli będziemy ciągle zmieniać system ta liga nigdy się nie rozpocznie. 6 stycznia prawdopodobnie rozpocznie się liga.
Pyskaty: Hmm... Czytasz może moje posty? Chyba nie... Już pisałem w temacie zapisów o tym, z resztą Radzio już o tym wspomniał. Jeśli na liście rezerwowej zostaną jakieś osoby to:
a) będą zastępować graczy, którzy po jakimś czasie przestaną grać (jeśli ktoś ma zamiar to robić niech od razu się wypisze). Wtedy tacy zawodnicy oprócz zwykłych kolejek będą musieli rozgrywać w międzyczasie zaległe mecze.
b) po uzbieraniu odpowiedniej liczby graczy (min. 6) utworzą trzecią ligę.
c) jakieś pomysły?

Co o tym sądzicie?

Edit: I jeszcze jedno, jak myślicie umieszczać terminarz kolejki w tym samym temacie, w którym gracze będą umieszczali screeny(statystyk końcowych) i powtórki z gier czy może zrobić dwa osobne?
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

O tym temacie w sprawie screenów i już ci wspomniałem na pw. Ale tu też wolę napisać by przedstawić swoją wersję.
Ja proponowałbym jeden temat gdzie w pierwszym poście widoczne były by tabele ligi jak i mecze, które mają być aktualnie rozgrywane. A dalsze posty były by to posty, w których użytkownicy zamieszczali by wyniki meczy wraz z powtórkami (1post to powtórka z dwóch rozgrywek z jednego meczu gdyż z każdym graczem gramy na 2 mapach i z tego jest wybierany zwycięzca lub remis).
Wg mnie było by to najlepsze rozwiązanie. Wszystko w jednym temacie.
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

Proszę o zmianę na liście :)
Zamiast Dammul będzie danio :)
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

dzisiaj już wysłałem program do ligi do Mixona, wraz z aktualnymi grupami 4 osobowymi. Pierwsze 3 osoby rezerwowe zastąpiły już trzy osoby, które nie potwierdziły swojego uczestnictwa. Więc dzisiaj lub jutro powstanie temat gdzie będzie rozpisane kto z kim gra.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Użytkownik Forum
Posty: 25
Rejestracja: 17 lip 2012, 23:04

Post autor: Pyskaty »

Ja mam jeszcze pytanie odnosnie powtorek.
Jak mam zrobic powtorke? Mam zapisac recznie gre na koniec? Mam nagrac koncowke programem do nagrywaia?
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

Wg mnie na koniec gry wystaczy przekopiowac gdzies powtorke autosave
Najlepiej by bylo chyba tak
Rozgrywamy pierwszy mecz po jego zakonczeniu kopiujemy autosave do osobnego folderu
Rozgrywamy drugi mecz a po jego zakonczeniu kopiujemy autosave do osobnego folderu(innego niz ten w ktorym jest piewrszy autosave ).
Tak przyszykowane savy pakujemy i wrzucamy na jakis hosting np speedy.sh a na forum dajemy link do tego wraz ze screenami i oczywiscie wynikiem rozgrywki.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Pyskaty napisałem w temacie z wynikami jak wrzucić powtórkę i screena.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Mam drobne pytanko. Czy koniecznie muszą to być autosavy? Łatwiej chyba by było gdyby te zapisy się nazywały "xxx - yyy mecz 1", czy coś w tym stylu. Byłoby to chyba łatwiejsze do ogarnięcia dla oglądających?
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

Dla mnie to za bardzo znaczenia nie ma jakie to będą savy ale mixons musiał by się w tej sprawie tez odezwać. Ale czy jesteś wstanie zapisać save zaraz przed końcem meczu? Gdyż warto będzie jak zniszczysz wioskę przeciwnikowi tak by na końcowym screenie ze statystykami pisało Misja Wykonana.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Masz rację ;), ale jak już napisał radzio na statystykach powinien znajdowac się napis Misja Wykonana, dlatego chyba jednak lepiej będzie wrzucać autosave(chyba, że komuś się chce zmieniać nazwę bezpośrednio w folderze).
ODPOWIEDZ