Zrzuty z rozgrywek

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

amyhy
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2012, 01:09

Zrzuty z rozgrywek

Post autor: amyhy »

Cześć wszystkim, jestem tu nowy i bardzo, ale to bardzo chciałem pochwalić się moimi dwoma zrzutami ekranu. Proszę o wyrozumiałość, jako że to moje pierwsze obrazki tutaj. A scena na nich widoczna przedstawia las dwudziestu sześciu wież, którymi nasz rosyjski kolega zabarykadował dostęp do miasta w misji "Lake Wololo".

http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... uujqe.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/22 ... uufht.png/

O dziwo nie znalazłem tematu ogólnego na zwyczajne zrzuty (jest jeden na podsumowania, drugi na dalej poprzerabiane i w dodatku stary), dlatego też jestem za pozostawieniem tego tematu.
Temat został napisany w imieniu użytkownika amyhy na jego prośbę z PW.
>kuba11100
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Cześć amyhy, witaj na knights.sztab.com.

Na takich graczy, jak na screenie, mówią w sieci "tower spammers" i wiem, że niektórzy baaardzo krzywo patrzą na taką taktykę. Na pewno powoduje ona opóźnienie rozwoju gospodarczego (i/lub) militarnego w wiosce, dlatego warto takiego gościa przycisnąć we dwójkę.

Dzięki za screeny!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
amyhy
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2012, 01:09

Post autor: amyhy »

powiem tak z tego co pamietam mial tylko jedna gospode... nawet warowni nie zrobil :zraniony:
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

A co ma gospoda do tego? Ja w 90% gier mam 1 i jest dobrze.
NaruT4o
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 09 lut 2012, 09:27

Post autor: NaruT4o »

Ja mam zazwyczaj 1 gospodę, gdyż gra często kończy się po pt.Na dłuższą grę buduję 2 lub nawet 3 gospody. :lol:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Też niegdyś byłem zwolennikiem stawiania po jednej gospodzie na całą wieś. Jednak z czasem doszedłem do wniosku, po tragicznych stratach w poddanych, że na dłuższą metę to nie zdaje egzaminu. Co więcej, nawet robiąc porządne miasta z wystarczającą ilością gospód („za każdym rogiem”) jedyną grupą najbardziej i najliczniej w zasadzie cierpiącą na tym są pomocnicy właśnie, i nikt inny. Chociażby przez ich wrodzone paranie się obowiązkami przekładanymi ponad ich potrzeby, gdy głodomory po oddaniu danego towaru dalej ruszają w swej posłudze przez rozległą mapę.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

lucbach pisze:Cześć amyhy, witaj na knights.sztab.com.

Na takich graczy, jak na screenie, mówią w sieci "tower spammers" i wiem, że niektórzy baaardzo krzywo patrzą na taką taktykę. Na pewno powoduje ona opóźnienie rozwoju gospodarczego (i/lub) militarnego w wiosce, dlatego warto takiego gościa przycisnąć we dwójkę.

Dzięki za screeny!
Taki spammer jest bardzo prosty do pokonania. Mało tego, budowa wież ograniczyła mu budowę miasta a więc i wyszkolenie odpowiedniej ilości rycerzy do obrony miasta. Polecam szturm na wieżę kilkunastoma żołdakami a w tle kuszników, którzy będą strzelać w donoszących kamienie. Taki spam wież nigdy się nie sprawdza i ogranicza pole walki tego, który je postawił.
Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Obrazek

Zielony gracz na zdjęciu posiadał kuszników, drugi rząd wież wybudował podczas gry (po PT) znaczy się.
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

A tu kolejny "wieżowiec", a raczej dwóch.
"Czerwony" produkował tylko żołdaków.
Niestety przegraliśmy, bo było 3v4 a potem i 2v4 :(

Obrazek
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Seblas, jaka to mapa?
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
ODPOWIEDZ