powah tournament: turniej 2v2

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koczis12
Użytkownik Forum
Posty: 45
Rejestracja: 10 lip 2008, 19:49
Lokalizacja: Barlinek

Post autor: koczis12 »

Chodzi o to, że finał rozgrywany jest w best-of-3 (bo3), więc jedna z drużyn aby wygrać musi pokonać drugą 2:0 lub 2:1.
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Pierwszą rundę wygrali Da Revolution i Mulberry. Po samych statystykach (patrz: http://www.knightsandmerchants.net/foru ... 027#p15027) widać, że grają mistrzowie. Koczis i BigChuj uzyskali naprawdę świetny wynik, niestety na Mulberrego to trochę zbyt mało (jak on to robi? O.o). Kibicuję wam. ;)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

No i Mulberry z Da Revem wygrali. Ktoś się dziwi? :P

Pełna drabinka:
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jakkolwiek przyszło nam cieszyć się drugim miejscem.
W każdym bądź razie, naszym chłopakom należą się gratulacje za same starania. Ileż polskich flag zatrzepotało na tej rozpisce. Abstrahując od pretensjonalnych pseudonimów, których cytować na naszych łamach nawet nie wypada. Zaskoczyło mnie szybkie zażegnanie przygód przez naszych czołowych kamratów: Kamyka i Jokera, którzy zdążyli w swoim duecie pokazać niejednemu graczowi, gdzie raki zimują.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Mieli pecha, że stosunkowo wcześnie trafili na Bigchuja :D, który przecież doszedł do finału.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Ach, od początku trzymałem kciuki za Koczisa i Bigchuja, no ale trudno się mówi i tak doszli daleko.

Szkoda, że nie mogłem uczestniczyć w turnieju. Może w kolejne wakacje coś zorganizują i żebym miał więcej czasu.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Nastepne Wakacje to troche dlugo. Moze jesli bylby ktos chetny do organizowania turniejow to moglyby byc nawet co kilka miesiecy. Tylko kwestia organizatorow i wspomnianych wczesniej ewentualnych nagrod pozostaje ale jesli ten pomysl by wypalil to jestem pewien ze nikt nie bedzie niezadowolony. Osobiscie nie mam czasu na zajmowanie sie tym ale chetnie wystartuje ;)
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
NaruT4o
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 09 lut 2012, 09:27

Post autor: NaruT4o »

Moja drużyna odpadła niestety walkowerem....Nie mieliśmy ustalonej godziny gry i Mulberry nas wy.......ił.Rusków byśmy lekko zjechali :wink:
ODPOWIEDZ