powah tournament: turniej 2v2

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Witam!

Mamy bardzo dobre wieści! To dla nas prawdziwa przyjemność ogłosić, że wszystkie gry zostały rozegrane w czasie (z małym wyjątkiem o czym za chwilę). Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rzetelne podejście do turnieju - jesteśmy dumni, że możemy być częścią wspaniałej kamowej społeczności. Niesamowitym jest, że w do tej pory ani jedna gra nie skończyła się walkowerem! W pierwszej rundzie żadna drużyna nie została całkowicie wyeliminowana z turnieju, jako że polegając na swojej drugiej szansy drużyny te sformowały drabinkę przegranych (jakkolwiek źle to nie brzmi, to poziom na pewno będzie wygórowany :P).

Wspomniałem wcześniej o jednym wyjątku - pouczamy (Death) Razora i (Death) Rexa żeby na przyszłość nie postępowali tak lekkomyślnie ze swoimi przeciwnikami. Za akceptacją Lukiego i Woloszka zgodziliśmy się przydzielić im dodatkowy czas. Prosimy aby potraktowali tą szansę poważnie i stawili się na grę, na której rozegranie mają czas dziś (czwartek) do 17:00 CET.

Drabinka prezentuje się następująco: Obrazek

Oficjalnie ogłaszamy także początek drugiej rundy turnieju! Czas na rozgrywanie meczów best-of-1 (bo1) upływa 18.06 o 23:59 - poniedziałek.

Życzymy Wam powodzenia i dużo przyjemności z rozgrywek! Mamy również nadzieję, że utrzymacie swoją znakomitą formę, jeśli chodzi o rzetelne podejście.

Pozdrawiamy!
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 16:53 przez Florek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
karlos1
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2006, 13:52
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: karlos1 »

Chciałbym zobaczyć walkę woloszek, Luki vs Rex i Razor ;p grałem z nimi nie raz i wszyscy są epickimi graczami XD
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

(Death) Razor i (Death) Rex zostają zdyskwalifikowani za nieodpowiedzialne podejście i brak szacunku dla przeciwnika, a szczególnie jego czasu.

Aktualnie organizujemy im zastępstwo, tak, że możliwa jest jeszcze dziś ostatnia gra pierwszej rundy. :)

Przepraszamy za utrudnienia! :P

@Karlos - (Death) epickimi graczami? Oni są najlepszym przykładem wśród graczy Remake, że przez 4 miesiące da się nie poczynić żadnego progresu! :lol:
Awatar użytkownika
karlos1
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2006, 13:52
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: karlos1 »

kiedyś pamiętam dobrze że grałem z Razorem i powiem że było to nie lada przeciwnik ;p jednak to było jakiś czas temu i z tego co pamiętam to był on w ogóle Hiszpanem ;p Teraz sam mam mniej czasu na grę i nie wiem jak teraz gra, może się pogorszył XD
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Oki panowie. Macie jeszcze zgłoszenia odrzuconych graczy? Jeśli tak to zgłaszam się ja i Potargany. :szczerzy:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
karlos1
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2006, 13:52
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: karlos1 »

Jeszcze grają w tym turnieju? bo nic ostatnio się nie zmienia ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Dzięki za zwrócenie uwagi, bo osiadłem na laurach z aktualizacją. :P

Naturalnie, nowa drabinka już jest!
Awatar użytkownika
karlos1
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2006, 13:52
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: karlos1 »

I kto w końcu wygrał? :) Stawiam na koczisa i Bigchuja ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
koczis12
Użytkownik Forum
Posty: 45
Rejestracja: 10 lip 2008, 19:49
Lokalizacja: Barlinek

Post autor: koczis12 »

Jeszcze nikt nie wygrał, finałowe walki (koczis12, BigChuj x Mulberry, Da Revolution) rozpoczną się za kilka dni.
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

A ja stawiam na Mulberrego i da Revolution, niestety. Mulberry ma maniakalnego wręcz skilla :?
ODPOWIEDZ