Lista dobrych graczy i noobów

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Hm, kto rósł w ziemi każdy chyba już wie...
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Od tej pory proszę tylko na temat - inne posty będą kasowane.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Khelu, pozwól, że cię zacytuję, z innego tematu.
Kheli pisze:Ale nie róbmy burzy w szklance wody... znów.
A, miało być na temat... czytać ze zrozumieniem, czytać ze zrozumieniem, czytać ze zrozumieniem... To chyba post do usunięcia.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Dodaj jeszcze coś na temat, to i post pozostanie ;)
Co do noobów, to ostatnio Demian mi się naraził. Grając na mapie The Same Rocks rozbudował się tak straszliwie, że postawił wieże już moim mieście. Żeby było gorzej, to zrobił to pod moją warownią. Postanowiłem wybudować wieże obok jego, żeby i on nie miał tak łatwo. W zamian ponastawiał mi na drodze to warowni place budowy, przez co straciłem kilkanaście sztuk broni i kilka kolejnych minut na wybudowanie nowej warowni.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

;) pisze:Dodaj jeszcze coś na temat, to i post pozostanie ;)
Co do noobów, to ostatnio Demian mi się naraził. Grając na mapie The Same Rocks rozbudował się tak straszliwie, że postawił wieże już moim mieście. Żeby było gorzej, to zrobił to pod moją warownią.
To jeszcze jestem w stanie zrozumieć/wybaczyć.
;) pisze:Postanowiłem wybudować wieże obok jego, żeby i on nie miał tak łatwo. W zamian ponastawiał mi na drodze to warowni place budowy, przez co straciłem kilkanaście sztuk broni i kilka kolejnych minut na wybudowanie nowej warowni.
Tego już nie. Ja w takich momentach głośno narzekam na owego gracza, co zwykle (jeśli w drugim teamie są jakieś dobre dusze) sprawia, że jeden z przeciwników opieprza go i wszystko wraca do normy. Jeśli drugi team nic sobie z tego nie robi to pozostaje tylko postraszyć wyjściem z gry.

Osobna sprawa - na Same Rocks (o ile pamiętam bo grałem daawno) na niektórych lokacjach po prostu nie ma inne teamie są jakieś dobre dusze) sprawia, że jeden z przeciwników opieprzago wyjścia, trzeba wejść na głowę przeciwnikowi z wieżami (lub wcale ich nie robić). Mam na myśli co najmniej 2 lokacje znajdujące się na górze po lewej. Choć PAKER tyle zmienia w swoich mapach że nie jestem pewny czy jeszcze tak jest.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Opieprz? Piekło mu zgotowaliśmy. Zarówno moja, jak i jego drużyna groziła, że grają z nim już ostatni raz. Nie posłuchał i to był jego duży błąd. 2 z jego drużyny wyszło z gry. Trzeci nawet nie musiał, bo i tak był słaby.
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Lista dobrych graczy i noobów

Post autor: Obserwator »

Gracz NoName lub Name, wbija budowniczymi przed pt, przy okazji denerwuje rózwnież swoich sprzymierzeńców(kopie pole, pewnie po to by odkryc teren, ale kopanie pola obok lesniczowek nie ma sensu), jest to tkz. killtoy(czy jakoś tak)[jest to Polak]
Ostatnio zmieniony 24 mar 2013, 12:14 przez Obserwator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

No to raczej nie ma szans, żebyśmy wiedzieli o kogo chodzi, bo to jest podstawowy nick w grze, który jest używany przez 10-20% graczy.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Re: Lista dobrych graczy i noobów

Post autor: sado1 »

Obserwator pisze:kopie pole, pewnie po to by odkryc teren, ale kopanie pola obok lesniczowek nie ma sensu
Kopanie pola obok leśniczówek ma sens. Jeśli chcesz komuś "zepsuć" leśniczówki...
Awatar użytkownika
Bigos
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2012, 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lista dobrych graczy i noobów

Post autor: Bigos »

sado1 pisze:
Obserwator pisze:kopie pole, pewnie po to by odkryc teren, ale kopanie pola obok lesniczowek nie ma sensu
Kopanie pola obok leśniczówek ma sens. Jeśli chcesz komuś "zepsuć" leśniczówki...
tylko jeśli po PT
Pozdrawiam
Bigos
ODPOWIEDZ