Błąd - kampania TSK // Bug - campaign TSK

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Błąd - kampania TSK // Bug - campaign TSK

Post autor: Tora1996 »

Dopatrzyłem się błędu dotyczącego skryptów AI w kampanii TSK. Znajdują się 2 budynki w 1 miejscu. Przykład: w misji 7 TSK mamy do czynienia z wrogiem na wzgórzu (ostatni wróg). Zniszczyłem całkowicie jego jedną wieżę, a następnie pojawiła się kolejna. Dodam jeszcze, że z tej wieży wyleciało 10 kamieni (wyrzuciło za te 2 wieże). Jeżeli Lewin możesz, postaraj się o jakieś polecenie (albo co innego), by 2 budynki nie mogły stać w 1 miejscu. Nie przeszkadza mi to w rozgrywce, mimo wszystko jest to małe niedopracowanie :wink: . Jeżeli potrzeba, wkleję skrypty obrazujące ten błąd.

Jeżeli ktoś może przetłumaczyć to na angielski, będę wdzięczny.

I've found an AI scripting bug in TSK campaign. There are 2 buildings on the same place. For example: the last enemy on the hill in mission 7 TSK. I destroyed one of his watchtowers, and after that another one appeared. Also, 10 rocks were thrown from that tower. Lewin, if you could, try to prevent more than one buildings from standing in the same place. It doesn't affect the gameplay that much, but still it's a bug :wink:. I'll post the mission scripts if they're needed.

You're welcome ;-) | kuba11100
Pozdrawiam, tora1996.
ODPOWIEDZ