Ucieczka w grze multiplayer

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ZeuS22
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2005, 01:45

Ucieczka w grze multiplayer

Post autor: ZeuS22 »

Witam!
Od kilku dni zacząłem ponownie swoją przygodę z K&M! Tym razem multi! Cała zabawa się psuje gdy ktoś zaczyna grać i wychodzi z gry :/ to jest żenujące !!! Czy programiści mogą wprowadzić jakieś statystyki przegrane, wygrane, ucieczki (W,L,Escape). Na 10 gier z 7 ludzie uciekają ! Nie chce nikomu ubliżać ale są to głównie ludzie z poza naszego kraju... Czy w przyszłości są przewidziane takie statystyki gracza :) Zapewne wtedy trzeba by było być zarejestrowanym! Gra wtedy stała by się przyjemniejsza i mniej stresująca (jakie słowa się cisną na język kiedy ktoś po godzinie grania wychodzi z gry....!@#@!#%^) o już pozostawiam każdemu z osobna :D

pozdrawiam
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Remake robią za free a dane musiały by być przechowywane na jakimś serwerze, na chłopski rozum nie będą jeszcze dodatkowo serwera sponsorować.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Najlepiej by było gdyby opuszczoną wioskę przejął komputer a gracze z drużyny za pomocą odpowiedniego panelu dawali komendy komputerowi że np. szykuj się za 10 min atakujemy... czy coś, bądz też... inna metoda...

pamiętacie jak wciąż piszę o 2 niezależnych wioskach ??

W razie ucieczki aby losowy gracz z teamu dostał w prezencie sterowanie nad opuszczoną wioską. (kolor by się zmienił na aktywnego gracza) i wszyscy byli by zadowoleni.




/////////////////////////

The best would be if the abandoned village and took over the computer with the team's players with the appropriate panel of the computer that gave the command for example, is preparing for 10 min attack ... or something, or ... other method ...

two independent villages

In the event of escape to a random player from the team got a present control over the abandoned village. (color to be changed to an active player) and they were all to happy.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Nie będzie rejestrowania kont na serwerach, a bez tego nie ma jak prowadzić statystyki pojedynczych graczy, bo opieranie się na jednorazowym nicku nie miałoby sensu.

Nad propozycją janosiczka trwają jeszcze dyskusje, ostatecznej decyzji nie ma.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

kuba11100 pisze: Nad propozycją janosiczka trwają jeszcze dyskusje, ostatecznej decyzji nie ma.
Bozia mnie wysłuchała : D
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

albo coś takiego co napisał janosiczek, z tym że:
Miejsce uciekiniera (czyt. dezertera) zajmuje po minucie gracz z zewnątrz.
...3
....4
.....5
......6
..2
i co jak się podoba?
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Za dużo problemów obiektywnych. Ja chwilowo bym oddał sterowanie reszcie drużyny, a jak AI zostanie dopracowane to ono by przejmowało obowiązki.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

janosiczek pisze:Najlepiej by było gdyby opuszczoną wioskę przejął komputer a gracze z drużyny za pomocą odpowiedniego panelu dawali komendy komputerowi że np. szykuj się za 10 min atakujemy... czy coś, bądz też... inna metoda...

pamiętacie jak wciąż piszę o 2 niezależnych wioskach ??

W razie ucieczki aby losowy gracz z teamu dostał w prezencie sterowanie nad opuszczoną wioską. (kolor by się zmienił na aktywnego gracza) i wszyscy byli by zadowoleni.


PAKER masz świetne pomysły. Może od razu grać na 4 wioskach ? albo na 8? Sam siebie mógłbyś atakować ...
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
msmaciek
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2013, 23:14

Post autor: msmaciek »

Ja dzisiaj grałem i mnie wywaliło z rozgrywki chciałem wrócić ale nie miałem takiej możliwości powinno być ok 5 na powrót w tym czasie nad wioską powinna sprawować pieczę osoba z grupy a jeśli takiej nie ma to wtedy AI.
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

No tak a jak się trafi jakiś "postrzeleniec" i ci zburzy wszystkie budynki ?:)
ODPOWIEDZ