Pomysły

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Możeby jeszcze wykorzystali teksturę ratusza? :)
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

Mam pewien pomysł , czasem spotykacie jakiegoś tam "trola" , który cały czas wchodzi do gry a odruch hosta to przeważnie kick z gry .
A on jakby nigdy nic wchodzi cały czas.
Chodzi mi o to jak host wywali tegoż gracza trzy razy .
"Trol" nie będzie mógł wbić do gry .
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Ja już wolałbym wrzucić całość na steam i zrobić konta.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Witam, nie mam pojecia czy pomysl byl, lecz napisze.
Moim pomyslem jest mianowicie "wysylanie towaru sojusznikowi"
Polegalo by to na tym ze w lewym dolnym rogu klikajac na nick gracza mozna bylbo by wybrac produkt i ilosc natepnie temu graczowi pojawilby sie komunikat czy akceptuje to, zeby nie bylO wiecej "trollow" wysylajacych np. Kamien i robienia korkow, nasi pomocnicy zanosili by produkt do spichlerza sojusznika.

Drugi pomysl to " /vote " mianowicie mozliwosc wyrzucenia lagera lub trolla ,aby wyrzucic musialo by sie na to zgodzic 6/8 graczy


Co o tym sadzicie ?
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Jeśli chodzi o wymianę surowców. Jest to ciekawe, aczkolwiek problemowe. Nie mniej jednak musielibyśmy to przetestować na 'testreleas'ie'.

II opcja jest bez sensu. Jak wyrzucisz kogoś takiego to gra straci sens. Nie bdzie balansu. Szkoda wtedy czasu grać dalej.
Najlepiej robić w takich sytuacjach "regame" . Wychodzicie, wchodzicie do lobby i zastępujecie 'lagera' inną osobną przesyłając mu wcześniej autosave'a.

Proponuję jednak zacząć pojawiać się na Teamspeak'u. Tam nie ma problemów z 'niekompetentnymi' graczami, gdy ktoś laguje. Po prostu wychodzi i się z kimś zamienia.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Bo_co, pomysl nr. 2 rozumiem Twoje rozumowanie lecz moim zdanien bylo by zacniej, pomysl nr1 wiadomo, ze ciezko bedzie, lecz wydaje mi sie, ze to dosc urozmaici gre, o TS dostalem zaproszenie juz kilka razy, puki co nie mam internetu wiec udzielam sie tylko na forum :)
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Franz_Maurer
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2013, 18:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Franz_Maurer »

Mam takie pytanie: Czy nie byłoby dobrym pomysłem by móc budować Ratusz w grze sieciowej?
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

,, Było wielu przed tobą, i wszyscy polegli" Wszyscy bytego chcieli ale decyzja remakerów zdaje się być nieodwłonalna: Nie i koniec.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Franz_Maurer
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2013, 18:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Franz_Maurer »

Z tego co piszesz to dzieje sie tu niezbyt poprawnie... jestem tu nowy na forum ale zdaje mi sie że to uwagi graczy głównie powinno sie spełniać... a skoro "wszyscy by chcieli" a "oni" mają to gdzieś to faktycznie... NC
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Z tego co wiem to Krom i Lewin mają na razie inne priorytety co do ulepszeń/poprawek w tej grze. Nie skreślili do końca Ratusza (choć z machinami nie wiadomo czy nie skreślili..), ale balans jednostek ratuszowych, który może nie jest największych problem, ale samo to, że droga do tworzenia tych jednostek w porównaniu do innych jest śmieszna.. a na nowe budynki się nie zanosi...
ODPOWIEDZ