Pomysły

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Janek
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2013, 06:09

Post autor: Janek »

A tak z innej beczki. To czy byl kiedykolwiek pomysl wprowadzenia pausy na multi?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Ej, to nie jest takie głupie! ;) Tylko jakoś sobie nie wyobrażam wprowadzenia tego...
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Soul Calibur pisze:
Seblas pisze:Jak już wspominacie o warowni, to przydałaby się jeszcze opcja "nie wynoszenia" konkretnej broni. Obecnie, wymieniając broń poprzez rynek, pomocnicy wynoszą go z warowni.

Klik lewym "nie przynoś", klik prawym "nie wynoś".
a jak to chcesz "od kliknąć " :D ??
Normalnie - po raz drugi kliknąć...
Seblas
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2012, 00:07

Post autor: Seblas »

Bo_co:
Czasami jest tak, że pancerze (albo złoto) nie nadążają w stosunku do produkcji broni. I mamy za dużo np. łuków. Nie chcę ich wymieniać, bo na przyszłość się przydadzą. Dlatego chcę je zatrzymać w warowni a sprzedawać je bezpośrednio od producenta ;)
Całą produkcję mam skierowaną w kierunku łuków, więc nie będę teraz klikał na każdym warsztacie parę razy, żeby wyzerować ich produkcję i robić inną. Wolałbym szybko raz kliknąć w warowni na "nie wynoś" i zająć się oddziałami.
Myślę, że przydatne.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Seblas pisze:Bo_co:
Czasami jest tak, że pancerze (albo złoto) nie nadążają w stosunku do produkcji broni. I mamy za dużo np. łuków. Nie chcę ich wymieniać, bo na przyszłość się przydadzą. Dlatego chcę je zatrzymać w warowni a sprzedawać je bezpośrednio od producenta ;)
Całą produkcję mam skierowaną w kierunku łuków, więc nie będę teraz klikał na każdym warsztacie parę razy, żeby wyzerować ich produkcję i robić inną. Wolałbym szybko raz kliknąć w warowni na "nie wynoś" i zająć się oddziałami.
Myślę, że przydatne.
To skoro produkują za dużo to produkuj mniej. Na 3 płatnerzy 2 kuje topory a trzeci robi lance i sprzedajesz lance.
Tak sie to robi.

Janek pisze:A tak z innej beczki. To czy byl kiedykolwiek pomysl wprowadzenia pausy na multi?

Był taki pomysł. Polegał tak jakby na żądaniu, które wysyłał gracz w potrzebie a reszta graczy miałaby tylko zaakceptować przerwę.
Janek
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2013, 06:09

Post autor: Janek »

Bo_co pisze:
Janek pisze:A tak z innej beczki. To czy byl kiedykolwiek pomysl wprowadzenia pausy na multi?

Był taki pomysł. Polegał tak jakby na żądaniu, które wysyłał gracz w potrzebie a reszta graczy miałaby tylko zaakceptować przerwę.

Czyli raczej nie ma co na to liczyc?
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Spróbujemy podjąć ten temat ponownie, jeżeli Lewin się pojawi na Teamspeak'u.
Janek
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2013, 06:09

Post autor: Janek »

Czasami przydatna jest ta opcja dla kazdego z nas :)

Swoja droga b.dobre rozwiazanie bylo w WC3 na multi max 3 dostepne pauzy aby zapobiec trolla i innym natreta.[/quote]
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Ja w sumie chce handlu, ratusza, machin,
i kosyniera! Takiego kościuszkowskiego
z polską czapką...i kosą ustawioną na SZTORC!
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Edward Arald IV pisze:(...) i kosyniera! Takiego kościuszkowskiego
z polską czapką...i kosą ustawioną na SZTORC!
Gdyby Kheli mógł, toby za dał dużego plusa za tę pocieszną wypowiedź. Na SZTORC! ♥ :D
ODPOWIEDZ