Bugi znalezione w KaM Remake

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

W sterownikach karty graficznej możesz chyba ustawić częstotliwość odświeżania dla danej aplikacji. Albo ustawić synchronizację pionową. Wtedy odświeżanie jest równe jakie ma monitor. Musisz poszukać. :wink:
jimmy_2005
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 01 sty 2012, 23:16

Post autor: jimmy_2005 »

Problem z częstotliwościami odświeżania jest dobrze znany twórcom i będzie naprawiony. Na razie Remake za każdym razem próbuje ustawić najwyższą dostępną częstotliwość, co powoduje pewne problemy z kompatybilnością. Po zmianach częstotliwość odświeżania każdy będzie mógł ustawić sobie sam w opcjach, więc problem powinien zniknąć.
Awatar użytkownika
wisnia_pc
Użytkownik Forum
Posty: 99
Rejestracja: 08 sty 2008, 13:24

Post autor: wisnia_pc »

Nie wiem jak wy ale ja zauważyłem nie równy balans jednostek wojennych np. 1 łucznik rozwala mi 1 strzałem kusznika. No chyba tak nie powinno być strasznie jest to niewygodne w grze sieciowej :) No i jeszcze jeden bug teren niema tu znaczenia raczej postawiłem łuczników na wzniesieniu to i tak nie mieli lepszego zasięgu padali jak muchy bo nie mogli strzelać, przeciwnik który był na dole miał lepszy zasięg niz moje wojsko które stoi na górce.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Łucznicy mają zrównoważony zasięg ze wszystkich stron, co wyróżnia ten projekt ponad wersję podstawową. Wzniesienia zatraciły na fundamentalnej roli czynienia z ustawionych nań rycerzy asów. Jeśli jednak sytuacja jest odwrócona i swoje działania kierujesz na przeciwnika - wiedz, że zmieniona technika ataku zleca, nawet strzelcom, podejście do przeciwnika na stosowną dla nich odległość. Ze stanowiska w postaci wzgórza musieliby: albo mieć zasięg wykwintny, albo opuściliby posterunek, aby "odpłacić" naszemu zarzewiu do walki za podjętą zuchwałość. Przed odcinek drogi do pokonania, nie można już uszczuplać liczby strzelających, ponieważ obiorą sobie za priorytet eliminowanie kolejnych zaczepiających ich oddziałów. Wytrzymałość jednostek natomiast zawsze pozostawiała wiele do życzenia. Nie sądzę, aby projekt Kroma i Lewina tylko go uwydatnił.

Popracuj nad swymi wypowiedziami, proszę. Przecinki wstawiasz tam, gdzie są zupełnie zbyteczne, a brakuje ich w najistotniejszych miejscach.
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Miał ktoś nieraz błędy poprzez granie w sieci ? To znaczy : gram sobie z ludźmi a nagle wyłącza mi się i pisze error czy coś w tym rodzaju. Miałem już tak dwa razy.
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

mile widziany "sreen" ;)

Wtedy łatwiej cokolwiek rzec :)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Hmm co do strzelców to jest to banalne. Czy kusznicy nie powinni mieć większej odległości od łuczników?
Albo dlaczego łucznik zabija mi 1 strzałem kusznika?
Oraz, kiedyś kusznicy gdy strzelali i ginęli przy okazji to nic się nie działo, naparzali cały czas. A teraz zabiją mi 1 to wszyscy się przegrupowują...
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Napiszcie o tym do Lewina
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tylko jakimś ludzkim angielskim może. ;)
Awatar użytkownika
wisnia_pc
Użytkownik Forum
Posty: 99
Rejestracja: 08 sty 2008, 13:24

Post autor: wisnia_pc »

Pisałem do Kroma odnośnie błędów z zabijaniem kusznika jednym strzałem przez łucznika. Dzieje się to dlatego że każdy z nich ma po 1HP. Co do błędu z przegrupowaniem kuszników jak jeden zginie, mają się tym zająć jak będą poprawiać kod związany z jednostkami wojskowymi. Tyle się dowiedziałem ale czy bugi zostaną poprawione w nowej wersji nie wiadomo.
ODPOWIEDZ