Masz bystre oko? Zagraj o (...) (01.05.2009)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Masz bystre oko? Zagraj o (...) (01.05.2009)

Post autor: lucbach »

Na piękny majowy weekend mamy dla Was bardzo przyjemny konkurs, w którym do wygrania konto premium w serwisie Rapidshare, umożliwiające pobieranie dowolnych plików bez ograniczeń przez miesiąc!

Oto zadanie: znajdź różnice między dwoma obrazkami (link poniżej), które w 10 miejscach przedstawiają co innego. Żeby wskazać nam, gdzie dokładnie znajdują się te różnice, należy podać współrzędne (litera + cyfra, np. A4, E1), na których przecięciu widoczna jest zmiana. Siatka ze współrzędnymi znajduje się do pobrania poniżej, obok pliku z zagadką.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi (należy wskazać co najmniej 8 różnic, czyli 8 współrzędnych) rozlosujemy wspomnianą nagrodę - konto premium w serwisie Rapidshare. Na odpowiedzi (same współrzędne: litera + cyfra) czekamy do 5 maja, do północy, pod adresem: konkurs@knights.sztab.com. Nie pogniewamy się, jeśli odpowiedzi prześlecie nam formularzem - prosimy tylko wówczas o dopisek, że przesyłacie rozwiązanie konkursu "znajdź różnice".

Pliki konkursowe do pobrania znajdziecie w newsie na stronie.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Ja już podesłałem swoją pracę godzinę po ogłoszeniu konkursu, a może się trafi. :D
Obrazek

Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Od jednego z Użytkowników dostaliśmy informację, że nie można pobrać pliku z siatką. Dziękujemy za to zgłoszenie - rzeczywiście, serwis hostujący obrazek nałożył limit (zbyt dużo pobrań). Błąd już naprawiliśmy, a za kłopoty przepraszamy.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
EmiliuS
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 27 lis 2008, 18:34
Lokalizacja: Heidewilxen/Breslau

Post autor: EmiliuS »

A ja mam problem tego typu, że plik z mapką się nie zapisuje u mnie na dysku z niewiadomych względów... Jestem u rodziców w domu i może to to, że tu wista jest? Jakby ktoś mógłby mi podesłac tą mapkę, byłbym bardzo wdzięczny :)
Jeśli jesteś zainteresowany grą przez sieć, to zapraszam :)
Awatar użytkownika
ElDamiano
Użytkownik Forum
Posty: 74
Rejestracja: 06 lis 2007, 17:33
Lokalizacja: Lipno

Post autor: ElDamiano »

Są już wyniki? :?: 8-)
ODPOWIEDZ