KaM 2: artykuł specjalny (...) (06.03.2009)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

KaM 2: artykuł specjalny (...) (06.03.2009)

Post autor: lucbach »

Efekt prawie 10 lat zbierania informacji na temat nigdy nie wydanej kontynuacji gry "Knights and Merchants" - oto, co w formie artykułu specjalnego opublikował dziś The Knight, webmaster niemieckiego serwisu knightsandmerchants.de.

Artykuł został zapowiedziany przez Autora prawie miesiąc temu - wówczas fani mieli okazję obejrzeć intrygujący screen, który The Knight podpisał słowami: "Knights and Merchants 2". Z materiałów opublikowanych w niemieckojęzycznym serwisie wynika, że kontynuacja gry była sprawą jak najbardziej otwartą; co więcej: rozpoczęto nad nią prace! W dziale "Special" niemieckiego serwisu mamy okazję obejrzeć aż 18 obrazów, które zdaniem Autora dotyczą nigdy nie wydanej drugiej części gry. Wśród nich jest wiele wizualizacji 3D, bo właśnie w tej formie graficznej planowano kontynuację "Rycerzy i Kupców".

Oprócz informacji o grze, w artykule znajdziemy również szybki przekrój przez historię Joymanii i opis udziału programistów Adama Sprysa i Petera Ohlmanna w całym projekcie. W zrozumieniu niemieckojęzycznego tekstu z pewnością pomoże Tłumacz Google. Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Veruis
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2009, 22:28

Post autor: Veruis »

Knights and merchants 2 w 3D... Może będzie fajne, kto wie? Jednak dla mnie, KaM w twójwymiarze, to już nie ta sama gra. Większość gierek strategicznych 3D jest dennych. Ale to taka moja skromna uwaga ;).


Btw. ten translator google tłumaczy bardzo słabo. Chociaż, jeśli ktoś nie umie j. niemieckiego to na pewno mu się przyda.
Sądzę, że umiarkowanie jest lepsze od fanatyzmu ;)
Awatar użytkownika
Gruby
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2009, 16:52

Post autor: Gruby »

Popieram Veruisa KaM w 3D to nie pasuje. Raczej jak wyjdzie ta gra to i tak nie kupię - wolę 2D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Gruby pisze:Raczej jak wyjdzie ta gra to i tak nie kupię - wolę 2D
Jak tak ma wyglądać umiejętność czytania ze zrozumieniem, to lepiej nie ośmieszaj się takimi wypowiedziami.
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Nie wydaje mi sie, żeby miało to tylu polskich fanów ilu ma KaM TPR/TSK. :D
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
maks4444
Użytkownik Forum
Posty: 100
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:44

Post autor: maks4444 »

Katastrofa jakby to wyszło z 8-7lat temu to może by furorę zrobiło... Na szczęście przerwali prace :D Mam nadzieję ze kontynuacja będzie jednak w 2D Chyba ze zrobią 3D ale z Direct X 10 żeby to ładnie wyglądało :) (bo było by głupota jakby robili pod ten archaiczny silnik 3D z około 2000roku.)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: KaM 2: artykuł specjalny (...) (06.03.2009)

Post autor: Kheli »

Ludzie, czy wy potraficie czytać? Jest jak wół napisane o tym w czasie przeszłym. Jedna osoba napisała, że nie może się doczekać, aż wyjdzie (wkrótce) kontynuacja gry, a tu już reszta idzie za jego zdaniem.
lucbach pisze:(...) na temat nigdy nie wydanej kontynuacji gry "Knights and Merchants" (...) Z materiałów opublikowanych w niemieckojęzycznym serwisie wynika, że kontynuacja gry była sprawą jak najbardziej otwartą; co więcej: rozpoczęto nad nią prace! (...) które zdaniem Autora dotyczą nigdy nie wydanej drugiej części gry.
Nie zapełniajcie się fałszywą nadzieją, ponieważ na jednym z wpisów na stronie głównej z nowościami KaM był poruszany wątek (wyczerpywalny) poświęcony kolejnej części gry. Jasno napisano w nim, że jest to zamknięty rozdział historii działalności autorów i nic związanego z KaM przez najbliższe sto lat nie wydadzą. Zgadza się, nigdy nie mówmy nigdy... może za te sto lat powstanie z ich rąk jakaś gra inspirowana naszymi Rycerzami i Kupcami, jednakże nie będzie z pewnością się takim tytułem reklamować.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2009, 09:56 przez Kheli, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
chudi30
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2008, 21:34

Post autor: chudi30 »

UWAZAM ZE MA kAm SWOJA ZADZIWIAJACA URODE I POCO NISZCZYC TO CO DOBRE?? NIE TRZEBA SIE UCZYC ZEBY GRAC BO UROK W TYM ZE GRA JEST PROSTA. KAM W 3D TO WEDLUG MNIE IDIOCTWO I NIGDY N IE POWINNO BYC WYDANE. :x
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

chudi30 pisze:UWAZAM ZE MA kAm SWOJA ZADZIWIAJACA URODE I POCO NISZCZYC TO CO DOBRE?? NIE TRZEBA SIE UCZYC ZEBY GRAC BO UROK W TYM ZE GRA JEST PROSTA. KAM W 3D TO WEDLUG MNIE IDIOCTWO I NIGDY N IE POWINNO BYC WYDANE. :x
W zasadzie nie dodałeś niczego nadzwyczajnego... powieliłeś jedynie opinie na temat KaM w 3D. Wydaje mi się, że post Khel'a (tuż nad Twoim) powinien Ci dać nieco do myślenia. Nie będzie następnej części KaM, więc apeluję do wszystkich: BŁAGAM!!! NIE PISZCIE JUŻ CZY CHCECIE KAM W 3D, CZY NIE!!! NAPRAWDĘ WIĘKSZOŚĆ FORUMOWICZÓW MA TO W NOSIE!!!
wakedi88
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2008, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: wakedi88 »

powieliłeś jedynie opinie na temat KaM w 3D
fakt, napisał opinie, ale przecież w artykule napisali
"Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze na forum."
czyli to dobre miejsce na opinie, a jechanie siebie na wzajem nic nie da, bo takie jechanie się przy innych chyba nie służy pozytywnym rozmową i opinią.

ja uważam, że nawet jeśli by wyszła w 3D to czy by była fajna zależy od tego jaka była by grywalność bo w takim rozwoju graficznym o to najgorzej obecnie :wink:

//Popraw błędy.
//Khel
ODPOWIEDZ