"Knights and Merchants 2" - tajemniczy screen

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maks4444
Użytkownik Forum
Posty: 100
Rejestracja: 13 gru 2008, 23:44

Post autor: maks4444 »

Jeśli to "KaM2" to lepiej żeby nie wychodziło :lol: Tragicznie to wygląda 3D wolałbym już drugi dodatek od KaM1 prędzej by się przyjął. Grafika 3D jest jakby z 2000 roku kanciata brzydka i w ogóle taka nie klimatyczna.
Awatar użytkownika
The Knight
knightsandmerchants.de Admin
knightsandmerchants.de Admin
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2005, 12:43
Kontakt:

Post autor: The Knight »

This Screen isnt from StarGazer! :roll:

What the f... is this guy?

Obrazek
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Na fajerwerki nie liczcie, bo na pewno nie jest to KaM2 bo niby skąd by było to zdjęcie? No chyba, że The Knight jest twórcą gry. Moim zdaniem może być to wersja beta np. Twierdzy 2 oczywiście nie opublikowana ponieważ drugi screen którego umieścił jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje...oczywiście jest to tylko moje zdanie i mogę się mylić, ale jeżeli okazałoby się, że to KaM2 to na pewno klimat inny, to nie byłby prawdziwy Knights & Merchants. Być może dlatego twórcy zrezygnowali z gry widzieli, że straciła klimat? A ponowne przywrócenie do 2D było nie możliwe?
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Cały screen jest jak dla mnie trochę papierowy i płaski. Nie mogę powiedziać że jest tragiczny ale najlepszy też nie jest. Jak na kontynuacje jest trochę za bardzo inny. W KaMie 1 widzimy wioski a tutaj już miasta. W ogóle dziwnie jakoś to wygląda.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
tick
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 21 sty 2006, 22:12
Lokalizacja: Łódz

Post autor: tick »

The Knight pisze:This Screen isnt from StarGazer! :roll:

What the f... is this guy?

Obrazek
na gurze postu macie wyjasnienie skad sie wzioł ten screen tak tajemniczy i mroczny
that guy ?? hooly sch... this is my boy my f..... nyga :mrgreen: peac smoke weed the knight
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

no a skąd się wziął, bo jakoś doczytać się nie mogę...
Awatar użytkownika
Ragnars
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:05

Post autor: Ragnars »

Ten screen bardzo mi przypomina grę Warrior Kings. Podobna grafika i modele domów.
Awatar użytkownika
paulpolska
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 18 paź 2007, 10:46
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: paulpolska »

Czy to nie jest aby z gry Warrior Kings? screen i grafika są bardzo podobne
Awatar użytkownika
Kanonier
Użytkownik Forum
Posty: 48
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:59

Post autor: Kanonier »

Co??? :x :x :x :evil: Chcą zmienić tę grę na gorsze? :shock: :shock: Ja uważam, że gra powinna mieć tą samą grafikę. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
The Knight
knightsandmerchants.de Admin
knightsandmerchants.de Admin
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2005, 12:43
Kontakt:

Post autor: The Knight »

There was an 2D Version of KaM2 before they start 3D one. It looks like ano 1503 in comic style. But some guys don't like this graphic style and starts 3D version. But this game is a shattered story. ;)
ODPOWIEDZ