Osadnicy prosto na mapę, czyli Edytor (...) (15.07.2008)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Osadnicy prosto na mapę, czyli Edytor (...) (15.07.2008

Post autor: lucbach »

Nowa zakładka "placement", umożliwiająca umieszczanie naszych osadników oraz zwierząt bezpośrednio na mapie - to najbardziej zauważalna zmiana w nowej wersji Edytora Lewina. Oznaczono ją numerem 0.6.8.

Z innych zmian warto jeszcze wspomnieć o naprawie błędu związanego z pożeraniem 2MB pamięci podczas używania edytora (szczegóły w pliku readme) oraz o usunięciu trzech nieużywanych obrazków w trybie rozgałęzionym. Jak zawsze w poprzednich wersjach, tak i tym razem usunięto też drobne usterki.

Plik, którego pojemność jest mniejsza, niż poprzedniej wersji (obecnie to 7,8MB) można oczywiście pobrać w naszym dziale "download".
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

No nareszcie na to czekałem! :)
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Ale fajnie :!: :!: :!: Szkoda że nie mam TPR bo to było by fajne narzędzie do robienia misji. Lubachu podziękuj ode mnie serdecznie Lewinowi.
Westess krutue szaleń
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tak, od Ciebie weźmie podziękowania i z najwyższym priorytetem o Tobie zacznie gadać z Lewinem. Sam mu podziękuj. Jedno zdanie po angielsku ułożyć to nie aż taki wielki problem. Kontakt znajdzie się na jego stronie. A tak, wyręczasz się naszym wiecznie zapracowanym adminem z wykształceniem wyższym, który nie dość, że spełnia zachcianki Khelbena (masakra), to jeszcze - co najważniejsze - poświęca swój cenny czas do szykowania naszej społeczności niespodzianek.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Khelbenie, nie przesadzaj. Poza tym tu jest mowa o edytorze, a nie o podziękowaniach, więc nie rób proszę z tego głównego wątku dyskusji.

Domanie100, oczywiście mu podziękuję, bo dla niego takie sygnały są bardzo ważne (daje mu to kopa do dalszej pracy).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

I znowu się mnie czepiacie. Czasami wydaje mi się że to forum działa na zasadzie ,,Wszystko co napiszesz zostanie użyte przeciwko tobie''. No normalnie masakra.
Westess krutue szaleń
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

doman100 pisze:I znowu się mnie czepiacie. Czasami wydaje mi się że to forum działa na zasadzie ,,Wszystko co napiszesz zostanie użyte przeciwko tobie''. No normalnie masakra.
Tak, też to zauważyłem. Wiem z doświadczenia.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Fajny edytor. Brakuje mi tutaj tylko dodawania wojska na mapę. :twisted:
ODPOWIEDZ