Wakacje - czas wizyt na knights.sztab.com ;-) (03.07.2008)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Wakacje - czas wizyt na knights.sztab.com ;-) (03.07.2008)

Post autor: lucbach »

Pod koniec czerwca przyszły upragnione wakacje, a z nimi więcej wizyt na knights.sztab.com. Ma to swoje bezpośrednie odbicie w statystykach oglądalności strony. Wszystkie najważniejsze czynniki poszły w górę: i liczba różnych użytkowników, i liczba odsłon. Szczegóły tradycyjnie w naszym dziale statystyki strony. Zapraszamy do przejrzenia!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

To było do przewidzenia że w czerwcu będzie lepiej. W lipcu to dopiero się będzie działo!!!
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Myśle, że nie będzie dużo lepiej, a może będzie nawet gorzej, w końcu wakacje, wyjazdy itp., a w czerwcu było tak dużo odwiedzin, bo luzy w szkole, a nigdzie się jeszcze nie wyjeżdza :P
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Hmm, moim zdaniem w lipcu będzie lepiej. Pod koniec czerwca od razu był skok z odwiedzinami dziennymi, to widać gołym okiem. No ale cóż, wszystko zależy od Was :).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Nigdzie się w czerwcu nie wyjeżdża? U mnie miasto niemal puste. 90% kolegów ze szkoły powyjeżdżało, a to z rodzicami, a to na kolonie.W lipcu z kolei ja wyjeżdżam :).

PS. A mówiłem, że w czerwcu będzie lepiej? :P
Ostatnio zmieniony 04 lip 2008, 11:59 przez Kamyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Bardzo się zdziwiłem statystykami z czerwca. Myślałem, że będzie gorzej niż w kwietniu, kiedy był ten historyczny spadek użytkowników na dzień. W lipcu może być tak samo jak w czerwcu lub odrobinę słabiej. :wink:

PS: W lipcu czasu na to forum będę miał na średnio jak w czerwcu kiedy się zdawało w szkole na lepsze oceny, a w tym miesiącu wyjazdy, a w sierpniu jeszcze większe. Więc zaniżę Wam te statystyki, a szkoda. :smiesne:
ODPOWIEDZ