Mamy Zwycięzcę "statystycznego..." (04.02.2008)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Warlike
Użytkownik Forum
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Warlike »

Zozol92 pisze:Brawa dla Womisa :wink: Oby się książka przydała :) Ja muszę się zadowolić zaszczytnym srebrem :P
Warlike pisze:Nie ma to jak mieć fuksa... :|
Hej, czy to zawiść? Wystarczyło popatrzeć, kto na forum jest skąd, odwiedzić mapę KaMowców, a resztę strzelić (zgodnie z rozsądkiem lub po prostu na chybił-trafił)... Nie przesadzaj, to tylko zabawa :wink:
Zawiść? Chłopie, co Ci do łba strzeliło? :smiesne:
Myślisz, że wszystko strzelałem? Też sprawdzałem mapę itp. inne źródła, ale jak widać brakło mi jak zwykle szczęścia. :lol:

Ej, Zozol, robisz z igły widły. :lol:
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Gratulacje dla wszystkich :!: To był mój pierwszy konkurs. Nie udało sie ale będę próbował w następnych:).
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Ja strzelałem, ale trochę przy tym myślałem, bo chyba nikt nie powie, że Mazowsze jest 10 :wink:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Warlike pisze:Zawiść? Chłopie, co Ci do łba strzeliło? :smiesne:
Myślisz, że wszystko strzelałem? Też sprawdzałem mapę itp. inne źródła, ale jak widać brakło mi jak zwykle szczęścia. :lol:

Ej, Zozol, robisz z igły widły. :lol:

Nie no nie przesadzaj :P Po prostu to głupio zabrzmiało, a uśmieszek przypieczętował... nie no, czepiam się, spoko, już nie będę :P

PS. Nie martw się, z zasady* też mam pecha.

-----
* Już nie mówiąc o kwasie :lol:
Awatar użytkownika
Mathias
Użytkownik Forum
Posty: 92
Rejestracja: 27 sie 2007, 13:08
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Mathias »

Gratuluję! Womisiu, twoja kariera na forum bardzo wcześnie się zaczyna :) Mi brakowało do ciebie 3 poprawnych odpowiedzi ;). Przyznam, że jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku, myślałem dosyć długo nad odpowiedzią.
ODPOWIEDZ