[nowe misje] robi29, Cav

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Ataki żaden problem zrobić. W takim razie zrobię dwie wersje.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Wersja misji z lutego, trochę poprawiona mapka i skrypt. Zapraszam do pobierania i testowania:

http://www.speedyshare.com/files/234170 ... ta_v1_.rar


Teraz na pewno będę próbował zrobić refresh mojej kampanii, jak nie dotrzymam słowa to pisać na GG: 9858062 !!!


Link do mojej prymitywnej kampanii: http://www.speedyshare.com/files/234172 ... ingdom.rar
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Właśnie gram w tą misje... tą poprawioną Jw... Jak coś się zacznie dziać dam edita. :D
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Chciałbym uprzedzić, że AI nie atakuje i dodatkowo coś nie chce szkolić jednostek.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Jak na razie to nic... Nie atakują? :) Podoba mi się pomysł zabezpieczenia żelaza :D Wróg pewnie ma dużą wioskę... Dużo terenu jest na północ... Sojusznik ma mało wojska... Wykończę ich toporami i łukami :D
Ale to później teraz nie mam czasu :D
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Ogólnie to mapa ma być na rozbudowanie wielkiego mocarstwa, a potem zniszczenie wroga. W następnej wersji będzie poprawione fałdowanie i skrypt AI wroga (tym razem będzie atakował). Daj jakiś komentarz co do mapy.


edit://

Wersja 2:

http://www.speedyshare.com/files/234795 ... ta_v2_.rar
Awatar użytkownika
Mateusz_Kai_Hiwatari
Użytkownik Forum
Posty: 59
Rejestracja: 22 lis 2010, 16:52
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Mateusz_Kai_Hiwatari »

Przeglądłem te mapy i misje, są wykonane amatorsko, pomyśl 5 razy jak się robi uliczki, rozumiem ze mapy sa zrobione przez twojego 3 letniego brata...

//Popraw rażące błędy ortograficzne i zrzuć z tonu, kolego. Jest wiele społeczności wymagających jednak jakichś podstaw. Niefortunnie trafiłeś na jedną z nich.
//Khel
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Skąd ta zgryźliwość? Nie gorączkuj się, kochany. Widać, że krytyka jest dla Ciebie twardym orzechem do zgryzienia i musisz odszczeknąć kilka słów komuś, kto nic nie zawinił, a w trochę więcej misji grał i zna się nieco lepiej na rzeczy od Ciebie. Zranione ambicje? Uważasz każde forum za równe sobie oraz, że wszędzie panują identyczne bez-zasadowe zasady? Dwa dni na forum, a już się panoszysz. Ten 3-latek wie chociaż jak pisać poprawnie wypowiedzi. Mógłby Ci udzielić kilku wskazówek, jak go ładnie poprosić. Bezpodstawnie oceniasz misje drogiego kolegi, których oczywiście nie ściągnąłeś. Nie musisz zalewać. To oczywista reakcja kogoś, kto jest emocjonalną bombą i szuka wyłącznie pretekstu, jak tu dopiec. Poza tym Twoje misje robione są w jeden dzień, a tenże skład poświęca każdej znacznie więcej czasu. Nie wiem, czyje "zmagania" są bardziej amatorskie. Kogoś, kto czyta o możliwości tworzeniu map i zabiera się za produkcję tego samego dnia, wypuszczając kilka misji i oczekując pochwalnych recenzji, czy ktoś latami kreujący i szlifujący coś, co można później z czystym sercem nazwać majstersztykiem.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Przepraszam, ale misje były robione trzy lata temu i nie było takich narzędzi co teraz. Pracuję nad zrobieniem takiej samej kampanii, ale z poprawionymi mapami i skryptami.
Awatar użytkownika
Lidi
Użytkownik Forum
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2010, 14:26

Post autor: Lidi »

Fajnie. Mam nadzieję, że będzie się działo :]
ODPOWIEDZ