Nowa Kampania [PAKER TEAM]

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

janosiczek pisze: Wolo jednym z PRO graczy to jestem ja .. lubię czasami sobie zmieniać nicki : P
Cóż za skromność. To pewnie stąd ta zmiana nicków, żeby ludzie się tak gry z Janosiczkiem nie obawiali, bo jest taki PRO :cyklop:
A może jest inny powód, dla którego zmienia nick? ;)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Gogoud pisze:
janosiczek pisze: Wolo jednym z PRO graczy to jestem ja .. lubię czasami sobie zmieniać nicki : P
Cóż za skromność. To pewnie stąd ta zmiana nicków, żeby ludzie się tak gry z Janosiczkiem nie obawiali, bo jest taki PRO :cyklop:
A może jest inny powód, dla którego zmienia nick? ;)
Toć żartowałem tylko.. przecież wszyscy wiedzą że jak gram w team to ten team przegra : P
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Pracujemy nad kampanią ... gdyby ktoś pytał : P
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jak oficjalnie. :>
Uważaj, żeby współtowarzysze nie powiedzieli, że znowu się rządzisz. :)
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

PAKER TEAM znów w akcji!

Dobrze nam znany przywódca najlepiej znanego polskiego teamu mapowego, niejaki PAKER, potwierdził to, co fani podejrzewali od dawna - tak, prace nad najnowszą kampanią PAKER TEAMu wciąż trwają! Tłumy fanów wyczekiwały nowych wiadomości niczym kolejka hipsterów przed sklepem Apple w dniu premiery. Nie zawiedli się jednak - PAKER osobiście potwierdził, że prace nad kampanią są w jak najlepszym porządku. Miało to miejsce na dobrze wszystkim znanym forum knights.sztab.com, które - jak wieść gminna niesie - ma podpisaną lukratywną umowę z PAKER TEAMem na najnowsze wieści nt. ich nowych map. Wysokość umowy pozostaje dla wszystkich tajemnicą, lecz z naszych przecieków wiemy, że nie są to marne grosze.

PAKER osobiście potwierdza, że, cytując, "Pracujemy nad kampanią ... gdyby ktoś pytał : P". Krótka forma tego posta nie zraziła jednak najzagorzalszych fanatyków. Mixons, znany jako przywódca PAKER FANTEAM, powiedział nam w wywiadzie "Ten post dał nam wszystkim nadzieję. Nadzieję, że kampania zostanie skończona już niedługo! Nie mogę się doczekać, idę pograć w Center Castle żeby skrócić czas oczekiwania choć trochę".

Nie wszyscy entuzjastycznie podeszli jednak do sprawy. Bo_co, jeden z dobrze znanych graczy w KaM, poproszony o komentarz odpowiedział "#!@#%!@ #@$#$ #$@!$ @!@!# *****!!!". Nie przytoczymy nieocenzurowanej wersji komentarza, jednak, jak już pisaliśmy, nie był on zbyt entuzjastyczny.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Sado, masz plusa :D.
Trochę uśmiechu w ten ponury dzień :D.
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Aj lajk itt!
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

sado1 pisze:PAKER TEAM znów w akcji!
:smiesne:
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

żenua :coongada::
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Sado1, przebywasz u mnie w tym samym worku, co Bo_co, ale tym wpisem po prostu pojechałeś równo... kombajnem przez pola pszenicy. ;)
ODPOWIEDZ