[nowe misje] eks

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

[nowe misje] eks

Post autor: eks »

Witam wszystkich użytkowników od dłuższego czasu pracuję nad swoimi misjami do naszego ukochanego KaM , mam już prawie gotowe 4 misje , lecz narazie daje linki do Misji nr 1 . Jest to nowa Kampania , będzie liczyć 14 misji . Zastapi ona starą The Peasants Rebellion .

Krótka Fabuła :

Pewnego poranka siedząc sobie na tarasie w jednej z naszych prowincji i oglądając nasze piękne miasteczko usłyszałem dziwne głosy za bram naszego Królestwa . Wartowniczym kazałem otworzyć wrota , po chwili ujrzałem zwiadowcę mojego brata z Północy naszego kraju , jak się później okazało wieści dla mnie były tragiczne . Zwiadowca był praktycznie cały we krwi , po chwili przekazał mi list który napisał do mnie brat .

" Mój Kochany braciszku , miałem z całych sił bronić osad oraz Królestwa z północy , niestety , Moja Królewska armia została doszczętnie zniszczona , Książe powrócił , on znów tu jest .. !
Zostały mi tylko oddziały niewinnych chłopów i niewiadome oddziały barbarzyńców , przez pewien czas mogę jeszcze odpierać ataki wroga , nie są zbyt silne , lecz przybądź na północ naszego kraju by pomóc nam w walce o dalsze kwitnące życie . Jak doniósł mi zwiadowca po przejściu przez gród Wargheim oddziały wroga tworzą silną i potężną armię . Nie zdołam sam im pomóc , lecz wpierw rozpraw się z siłami Najeźdzcy przy grodzie Wargheim . Jedyny minus tego wszystkiego jest taki ,że na północy naszego kraju , zapasy węgla są zużyte, to ogranicza nasze działania wojenne.
Czekam na Ciebie, licze, że przyjedziesz z odwetem . "

Przeczytawszy list Mojego brata nie zastanawiałem się długo, nakazałem przygotować oddział konnicy i spakować najpotrzebniejsze rzeczy. Po chwili wyruszyliśmy. Podczas gdy byliśmy w drodze , z pobliskich osad nie zostało juz praktycznie nic , jak widac, Najeźdzcy wrócili nie tylko na północ lecz na całe nasze Królestwo. Tylko ciągle zadaje sobie to pytanie , kto znów okazał się zdrajcom ? Kto znów przekazał wrogowi plany nszego Królestwa ? Niebawem się tego wszystkiego dowiem . Po przebyciu kilkuset kilometrów dotarliśmy w końcu na miejsce , zastaliśmy w pobliżu grodu Wargheim opuszczony spichrz i niewinnych chłopów , od teraz życie Twojego brata jak i Królestwa zależy tylko od Ciebie .



Knights and Merchants : Return of Invaders

Tytuł Misji: Misja 1 : Powrót Najeźdźców
Screeny:
nr 1: Obrazek
nr 2: Obrazek

Opis: Gdzieś na północy grodu Wargheim wróg szykuje swoje nowe oddziały do ataku na nas. Strzeż się wroga masz mało czasu na rozbudowę swojego miasteczka.

Link: http://www.sendspace.pl/file/fb4b4704c3ca5f0381e3eee[i][/i]
(mirror utworzony: 2012/09/25 17.34, po co ten dopisek i co z nim robić)

Tytuł Misji: Misja 2 (version 1): Na Północ , ratować brata.
Screeny: Niedługo będą.
Opis: Twoje wojska zostały wysłane do osady Twojego brata, który stracił wszystkie wojska w bitwie pod rzeką Tyrna. Strzeż jego wioski jak i swojej, Jego klęska będzie Twoją klęską.
Linki: linki usunięte ( zmiana skryptów )(wariowanie żołnierzy)

Tytuł Misji: Misja 3: Obrona miasta.
Screeny: Niedługo będą.
Opis: Twoje miasto zostało oblężone przez Najeźdźców , obroń je , w przeciwnym razie zostanie doszczetnie zniszczone a za tym idzie nasza porażka na całe Królestwo.
Linki: Misja jest testowana (linki niebawem)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2012, 19:06 przez eks, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Czy najpierw wymyśliłeś tytuł po polsku? Założę się, że tak. Po angielsku powinno być "Knights and Merchants: Invader's Back" (Najeźdźca Powrócił") bądź "Knights and Merchants: Return of Invader" ("Powrót Najeźdźcy). Możesz też zrobić "Powrót Najeźdźców., i napisać "Return of Invaders". Ale nie "Knights and Merchants: Back Invaders", bo to jest ("Rodzice Nie Pozwalają Używać Mi Takich Słów") niegramatycznie. Jak to przeczytałem to mi zęby zaczęły zgrzytać.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Nazwa zostanie taka jaką napisałem , to , że zęby Ci zgrzytają to nie moja wina , skoro zainteresował Cię tylko tytuł nie komentuj , zaśmiecasz tylko temat . Pozdrawiam .

Edit : Chociaż zwracam honor , bardziej pasuje powrót Najeźdzców jak Najeźdzy bo jedna wioska i osada w tym nie występują .
Ostatnio zmieniony 22 sie 2012, 22:11 przez eks, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Myślisz, że jest na tyle dopracowana, że warto zagrać?
Czy też jest to eksperyment na graczach?
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Misja jest skończona , gdybym ją za takową nie uznał to bym jej nie udostępnił.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

OK.
Spróbujemy.
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Wszystkie błędy jakby się takie pojawiły proszę pisać w komentarzach. Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Niestety mój komp (albo net) ma problem z tym hostem.
Gdybyś mógł przesłać mi na mail'a- przetestuję.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ciemnozielony pisze:Najeźdźca Powrócił/Powrót Najeźdźcy/Powrót Najeźdźców
No, to akurat też nie jest poprawne. :wink:

I z jakiej racji "misja" i "kampania" z dużych liter? Jeden wdraża w polski gramatykę angielską, drugi - niemiecką. A gdzie tu miejsce na nasz język? :)
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Khel, jak zwykle dokładny :).
ODPOWIEDZ