[Mapa Sieciowa] Gadzislaw

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

janosiczek pisze:szczególnie na człowieka który najwięcej robi dla KAM 100%
Trochę się zagalopowałeś. A co z Lewinem, Kromem, Dark Lordem?

Nieszczególnie chce mi się pisać na temat, ale żeby nie spamować - krótka notka. Mapa zdecydowanie do poprawy. Jest nudna, niedopracowana, słaba. Pomysł jakiś miałeś, ale wielu ludziom zainteresowanym tego typu rozgrywką, odechce się gry po zobaczeniu screenów. Bez względu na to, czy zakładałeś iż mapa ma tak wyglądać, należałoby ją urozmaicić.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A to dziwne, gdyż osobiście gotów byłem uważać, że mi się w gruncie rzeczy podoba... zamysł. :) Takie dziwne to-to. Oceniam po obrazku. Grać nie zamierzam tak samo, jak zresztą czyniłem przy większości map. Zwykłem oceniać pobieżnie. Nie bierzcie tedy moich uwag za kompetentne w jakimkolwiek racjonalnym stopniu. Chyba jednak zostaną ostatecznie przy ocenianiu strony merytorycznej różnych projektów. Wydaje mi się, iż wykonuję to nader dobrze. A przynajmniej żywię taką nadzieję.
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

janosiczek pisze:
pisze:ble ble vble

Znalazł się ten co najwięcej robi map.
Sam nic nie pokazałeś sensownego a najwięcej się wypowiadasz.
Zrób z łaski swojej ponad 20 map. Pokaż że oprócz dziecinnego marudzenia na wszystkich a szczególnie na człowieka który najwięcej robi dla KAM 100% Więcej niż ty wciąż obrażasz. K**** Co za ludzie.
Trochę trudno odczytać, co miałeś na myśli pisząc co napisałeś, ale to chyba była obelga. Mógłbyś przestać wszystkich obrażać. Skończyłbyś się wywyższać, faktem jest że zrobiłeś 20 map, ale poświęciłeś na nie tyle czasu co inni na cztery. Uważasz się za lepszego od innych, a wcale taki nie jesteś. Znajdź w sobie trochę szacunku dla tych, którzy swoje mapy dopracowywują do perfekcji, a nie tak jak ty - robią cały czas nowe, gdy poprzednie są jeszcze nieukończone. Gdybym chciał, to mógłbym zrobić 10 takich map, jak ty - bez starannych fałdowań, ozdób, balansu. Ale ja wolę zrobić 1 mapę, lecz porządną.

I mógłbyś nie obrażać innych bezpodstawnie - czy ja "dziecinnie marudzę" na jego mapę? Nie, dokładnie piszę o co chodzi, aby mu trochę pomóc. A ty? Ty się tylko wywyższasz.


@Gadzisław: No cuż, nie jestem do końca przekonany do takiego trybu rozgrywki, ale nie będę marudził. I tak myślę, że zanim ktoś się przebije, to inny zdąży go pokonać, ale dam mapie szansę.




EDIT: Obejrzałem mapę jak wygląda w grze i nie jestem zadowolony. Fałdowanie jest beznadziejne, w ogóle nie ma obiektów ozdobnych (kamyków, patyków), teren jest monotonny i brzydki. W wiosce jest za dużo węgla i za mało drewna w spichrzu. Najprawdopodobniej kamieniołom nie jest zablokowany. Jest tyle żywności, że nie trzeba się o nią martwić. Chata kamieniarza jest wśród palących się budynków pośrodku wyspy, chociaż tam wcale nie ma gór kamienia.

I czymś cię zaskoczę - po tym lodzie dookoła środkowej "wyspy" można chodzić :wink: Teraz jest zagadka - jakim cudem nie odkryłeś tego podczas testu mapy ze znajomymi? :P

//Trochę ciężko odczytać -> Trochę trudno odczytać. ;)
//Khel


//A niech cię gęś kopnie, zapomniałem ;P
//Ja
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 18:09 przez Piko, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Obrazek
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

@ Piko
Wierzcie lub nie, ale po prostu zapomniałem dać aktualki, która blokuje chodzenie po lodzie. Jak skończą mi się lagi, to wrzucę.

Chociaż w zasadzie mapka i tak jest do poprawki, więc chyba po prostu zabiorę się od 0 i spróbuję zrobić coś lepszego.
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
ODPOWIEDZ