[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Co do mapy Battle Sun...

-Czemu złoża złota są takie, jakby to ująć : specyficznie dziurawe :shock:
-Na środku mapy powinno coś jeszcze być : przynajmniej żelazo, trochę rzek i coś jeszcze
-Węgla jest chyba trochę za mało
-Podoba mi się czasem różnorodność gleb, ale mapa powinna być dopracowana

To tyle. Zagram w nią, ale jak będzie trochę zapełniona.

Byłbym zapomniał, podziwiam cię za zrobienie ponad dziesięciu map.
Powodzenia !
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Lancetnik pisze:Co do mapy Battle Sun...
-Czemu złoża złota są takie, jakby to ująć : specyficznie dziurawe :shock:

A dlaczego nie ? Mój autoski pomysł
-Na środku mapy powinno coś jeszcze być : przynajmniej żelazo, trochę rzek i coś jeszcze
Nie :) .. wiem chciałbyś coś ale nie w tej mapie... :) Właśnie chodzi o to że nic nie ma tam być.. aby nie zasłoniło mojego słoneczka ;) Dlatego też mapa nazywa się Battle Sun abyś walczył na słoneczku ;) Chcesz przejścia mosty ?! Zagraj w North Bridge. Tą pustkę jak to mówisz zastępuję gracz nr 5 w opcji 4v1 na tej mapie... w opcji 2v2 bronisz się na łączce ;)
-Węgla jest chyba trochę za mało
Nie ma żelaza, jest tylko złoto, po za tym masz też rynek jakby co.. Po za tym dodałem węgla z lewej strony trochę na złoto na bank starczy zanim się gra skończy
-Podoba mi się czasem różnorodność gleb, ale mapa powinna być dopracowana
Ale co tu poprawiać ? nie miało być nic na środku i nie ma.. taka mapa po prostu. doły ze złotem miały być dołami... wszystko jest ! :)

To tyle. Zagram w nią, ale jak będzie trochę zapełniona.
Jak Cię boli pustka to 4v1 ;)
Byłbym zapomniał, podziwiam cię za zrobienie ponad dziesięciu map.
Powodzenia !
14 :P

Jakby mi się chciało dzisiaj zrobił bym jeszcze jedną.... ale mi się nie chce już... DZIĘKI i pozdrawiam ciesze się że napisałeś posta ... no niestety ta mapka miała być taka jaka jest.. to co napisałeś są to raczej prośby zmiany mapy, chyba bardziej do Ciebie by pasowała mapa Dark Rock zobacz sobie ją dałeś takie wskazówki że chyba powinna być dla Ciebie ok.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Moim zdaniem Battle Sun jest bardzo dobrą mapą. Graliśmy 3v1 (1 gracz uciekł), byłem sam i ledwo, ale wygrałem. Janosiczek teraz bardziej ją dopracował i powinno być ok. Te dziury złota wyglądają super. Taka innowacja ;]
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

janosiczek pisze:A dlaczego nie ? Mój autoski pomysł
A no chyba, że. Zjadłeś literkę w jednym słówku - autoski.
janosiczek pisze:Nie :) .. wiem chciałbyś coś ale nie w tej mapie... :) Właśnie chodzi o to że nic nie ma tam być.. aby nie zasłoniło mojego słoneczka ;) Dlatego też mapa nazywa się Battle Sun abyś walczył na słoneczku ;) Chcesz przejścia mosty ?! Zagraj w North Bridge. Tą pustkę jak to mówisz zastępuję gracz nr 5 w opcji 4v1 na tej mapie... w opcji 2v2 bronisz się na łączce ;)
Spoczko :D .
janosiczek pisze:Nie ma żelaza, jest tylko złoto, po za tym masz też rynek jakby co.. Po za tym dodałem węgla z lewej strony trochę na złoto na bank starczy zanim się gra skończy
No tak, zapomniałem o rynku.
janosiczek pisze:Ale co tu poprawiać ? nie miało być nic na środku i nie ma.. taka mapa po prostu. doły ze złotem miały być dołami... wszystko jest ! :)
Aaa :).
janosiczek pisze:Jak Cię boli pustka to 4v1 ;)
Zobaczę. :mrgreen:
janosiczek pisze:14 :P
Dojdź do setki.
janosiczek pisze:Jakby mi się chciało dzisiaj zrobił bym jeszcze jedną.... ale mi się nie chce już... DZIĘKI i pozdrawiam ciesze się że napisałeś posta ... no niestety ta mapka miała być taka jaka jest.. to co napisałeś są to raczej prośby zmiany mapy, chyba bardziej do Ciebie by pasowała mapa Dark Rock zobacz sobie ją dałeś takie wskazówki że chyba powinna być dla Ciebie ok.
To kiedy zrobisz kolejną mapkę. Nudzi mi się. Mapa Dark Rock... rzeczywiście podobna do moich wymagań.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

No, no, oglądałem sobie screeny i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Mapki wyglądają naprawdę zachęcająco.
W dyskusji nie uczestniczę, ale mam nadzieję, że fałdowania terenu zostaną poprawione, bo niekiedy są koszmarne.

DUŻY plus za chęci.

Janosiczku, mogę pomóc w poprawianiu map, zwłaszcza fałdowań, Jeśli chcesz. jestem w tym, myślę, dość dobry ;)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Gogoud pisze:Janosiczku, mogę pomóc w poprawianiu map, zwłaszcza fałdowań, Jeśli chcesz. jestem w tym, myślę, dość dobry ;)
To by było całkiem niezłe, mapy będą trochę lepsze, a fałdowanie terenu musi być czymś przyjemnym dla oka. :)
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Mi się właśnie bardzo podoba, że robisz aktualizację. Ja właściwie wchodzę tutaj na forum, tylko po to, żeby zobaczyć kiedy zrobisz kolejne mapy.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Miałem wolną chwilę, to przejrzałem sobie obrazki. No-no. Janosiczek dzielnie odchodzi od wszelakich konwencji w projektach, widzę. Zamysły niekiedy daleko wybiegają poza oczekiwania. Nie będę się czepiał dyrdymałów, aczkolwiek, kurka, spryciulaśne niekiedy koncepcje stosuje. Aż to się chwali. Co jak co, ale etapowego rozwijania nie można mu odmówić.
w całości zmieniany 232 razy
Coś Ty z tym robił? :P
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Khelak pisze:Miałem wolną chwilę, to przejrzałem sobie obrazki. No-no. Janosiczek dzielnie odchodzi od wszelakich konwencji w projektach, widzę. Zamysły niekiedy daleko wybiegają poza oczekiwania. Nie będę się czepiał dyrdymałów, aczkolwiek, kurka, spryciulaśne niekiedy koncepcje stosuje. Aż to się chwali. Co jak co, ale etapowego rozwijania nie można mu odmówić.
w całości zmieniany 232 razy
Coś Ty z tym robił? :P
A dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na przejrzenie map.
A te zmienianie posta.. to tak wiesz, często jakaś aktualizacja, poprawki map, dodanie info i tak się uzbierało.

Po za tym temat jest bardzo czytelny wszystkie najważniejsze informacje masz w pierwszym poście i nie trzeba wertować kilku stron.
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Trochę konstruktywnej krytyki :).

Map jest naprawdę dużo i nie mam czasu przetestować wszystkich, więc większość oceniam tylko na podstawie screenów.

Adoruję to, że poświęciłeś naprawdę dużo czasu, żeby stworzyć te mapy. Niektóre są zrobione całkiem ciekawie i wyglądają na dość pomysłowe.

Co mnie gryzie:
- Zbyt klarowne przejścia między różnymi rodzajami gleb. Na mapie tworzą się przez to plamy. Staraj się nie robić tak widocznych granic między jednym rodzajem powierzchni, a drugim. Przejścia rób bardziej łagodne, poszarpane.
- Niektóre rzeczy na mapie są po prostu 'napaćkane' - spójrz na góry. Bez wątpienia one najmniej mi się podobają. Są po prostu brzydkie. Postaraj się nad nimi popracować.
-Uaktualnienia - robisz ich stanowczo za dużo. Niektórych map już nie naprawisz. Zajmij się kolejną mapą, zamiast cały czas dogryzać starą - może wyjdzie dużo lepsza.

I miałbym taką małą prośbę. Czy dałbyś radę stworzyć kilka map na kooperację? Gry przez sieć stają się nudne, gdy w kółko powtarza się ten sam schemat budowy. Fajnie byłoby zobaczyć kilka map, gdzie walczy się przeciw rozbudowanemu przeciwnikowi, ale samemu też się ma trochę rozbudowaną wioskę, żeby nie grać przez 8 godzin, a np. 2-3. Wróg powinien też atakować, żeby nie było tak prosto ;D. Byłbym wdzięczny, gdyby Ty lub ktoś inny zrobił ciekawe mapy na co-op.

Z góry dzięki i mam nadzieję, że trochę zrzucisz z tonu i włożysz ciut więcej cierpliwości, czasu i wysiłku w tworzenie kilku dobrych map a nie kilkudziesięciu średnich.
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
ODPOWIEDZ