[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Florek pisze: Te pnące się pod górę wodne języczki wyglądają nierealistycznie. .
Właśnie myślałem, że to będzie właśnie dobre...Rozlewająca się woda...
Teren jest pofałdowany... jedynie tam gdzie są surowce nie.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Nie rozumiem dlaczego w swoim poście napisałeś mapa 5, że w planach, a 6 już masz nazwę itd. To nie mogłeś jako 5 mapkę, tylko dajesz 6, choć w 5 nic nie masz? xD
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

woloszek pisze:Nie rozumiem dlaczego w swoim poście napisałeś mapa 5, że w planach, a 6 już masz nazwę itd. To nie mogłeś jako 5 mapkę, tylko dajesz 6, choć w 5 nic nie masz? xD
Szanowany, drogi kolego z forum. Masz rację, ale "nie wymyślaj" tylko pomyśl. :) Po prostu W chwili natchnienia w ciągu parunastu minutek stworzyłem nowy teren do mapy, miałem na tyle czasu i pomysłu, że mam już zrobiony teren do mapki 6. Co do mapy 5, raczkuje do przodu ale nie rozwija się tak intensywnie jak 6.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 21:43 przez janosiczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Z tego co zrozumiałem, to jednak mapka nr 5 się rozwija. Trzeba było tak od razu ;], ale widzę, że zapał nieco osłabł skoro przysiadasz co 2-3 dni.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Na mapie "dream" w lewym dolnym rogu nie zrobię 2 kopalń złota, choć wszędzie w każdym rogu, na każdej górze złota jest to możliwe; i jest na niej zdecydowanie za mało węgla.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Panie, wrzuć Pan screeny jakieś! Kota w worku się nie kupuje...:)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Mi się zdarzyło kupić worek w kocie.

Dopiero teraz przyjrzałem się schematom map. Fajny kosmos. Nie spodziewałem się szczerze takiej estetycznej niespodzianki, aczkolwiek pewne jest jedno: w przeciągu kilku lat można się w istocie rozwinąć. W tę dobrą stronę. Gdy kiedyś przyjdzie rehabilitować inicjatywę WWK, weźmiemy pod wzgląd kompetencje waszmość pana.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

woloszek pisze:Na mapie "dream" w lewym dolnym rogu nie zrobię 2 kopalń złota, choć wszędzie w każdym rogu, na każdej górze złota jest to możliwe; i jest na niej zdecydowanie za mało węgla.
Dzięki za cynk, już poprawione, co do węgla... miało być mało :D będziesz musiał wybierać miedzy złotem a kusznikami ^^
Khelak pisze:Mi się zdarzyło kupić worek w kocie.

Dopiero teraz przyjrzałem się schematom map. Fajny kosmos. Nie spodziewałem się szczerze takiej estetycznej niespodzianki, aczkolwiek pewne jest jedno: w przeciągu kilku lat można się w istocie rozwinąć. W tę dobrą stronę. Gdy kiedyś przyjdzie rehabilitować inicjatywę WWK, weźmiemy pod wzgląd kompetencje waszmość pana.
Tu się mylisz przyjacielu. ;) ( Co do rozwinięcia w kilka lat) To są moje pierwsze w życiu mapy do KAM.
Czy byś mógł rozwinąć skrót WWK ? Domyślam się, że chodzi o mapy... ?!

DeBe pisze:Panie, wrzuć Pan screeny jakieś! Kota w worku się nie kupuje...:)
Lud przemówił. Gotowe możesz popatrzyć. ;)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie widzę potrzeby, aby rzut na mapę przekierowywać miał na stronę główną fotosika. Człowiek intuicyjnie spodziewa się bezpośredniego efektu powiększenia na jednej z podstron.

DeBe, mógłbyś raz na rok przynajmniej w jednej mapie podłubać, pobawić się. Poczuć znowu młodym. Wybronić swoją legendę. Nie pozwól sobie zarosnąć mchem, jak Kamyk.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

WWK - Wielka Wspólna Kampania ;]
ODPOWIEDZ