[Mapy sieciowe] PAKER TEAM INFO

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Elenorsar pisze:Skomentuje wszystkie mapki razem, długo się do tego przybierałem, a nie chciałem rozkładać tego na raty :D

Podsumowując, większość map jest dobrych, ale mają masę błędów. Twoim głównym problemem są kopalnie, zanim dasz nam mapę do ściągnięcia to odpal ją w edytorze Rameke, nie edytorze map Kroma, ponieważ tam tego nie wyświetla. Dopracuj swoje mapy i wysyłaj je do Remake, może je przyjmą :D
Dzięki wielkie za obejrzenie map. Kopalnie poprawie... bo dotychczas stawiałem je na "oko" bo nie wiedziałem jak sprawdzić. ( aż mi wcześniej napisałeś)
Co do Hard Mountain.. gracze mają "wyrównanie" surowców w spichlerzu dzięki czemu spokojnie przez całą grę mogą się zbliżać do swoich zasobów.
Elenorsar
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:11

Post autor: Elenorsar »

@UP

Może i zasoby w spichlerzu są dobrze dopasowane, ale dam Ci taki mały przykład. Ja mam mniej surowców w spichlerzu, a Ty więcej. Ja postawie kopalnie żelaza po 15 minutach gry, a Ty po 25 minutach i w dodatku dużo dalej od spichlerza niż ja. A teraz zadam pytanie, kto jest stratny i kto będzie miał więcej żelaznych wojsk po skończonym czasie pokoju?
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Elenorsar pisze:@UP
Dodałem małą górkę złota. i r. złota dla gracza. Jest GIT.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

janosiczek pisze: Dzięki wielkie za obejrzenie map. Kopalnie poprawie... bo dotychczas stawiałem je na "oko" bo nie wiedziałem jak sprawdzić. ( aż mi wcześniej napisałeś)
Co do Hard Mountain.. gracze mają "wyrównanie" surowców w spichlerzu dzięki czemu spokojnie przez całą grę mogą się zbliżać do swoich zasobów.
Rzeczywiście napisał nawet przede mną ;]
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

woloszek pisze:Rzeczywiście napisał nawet przede mną ;]
Woloszek, czekam na twoje uwagi co do map, pamiętaj im więcej ludzi oceni tym więcej można przerobić, poprawić.
Elenorsar
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:11

Post autor: Elenorsar »

Janosiczek, ale dla woloszka, chyba się rozchodzi z tymi kopalniami, w poście przede mną on także opisał jak sprawdza kopalnie. Możliwe, że nie zauważyłeś tego przez mój długi tekst :D

Mam jeszcze jedną uwagę co do map, twoje góry są trochę nierealne, zbyt bardzo je fałdujesz, jeżeli można to jeszcze tak nazwać. W jednym miejscu robisz bardzo duże wybrzuszenia, a obok tego jest wielka dziura, brzydko to wygląda i jak napisałem wcześniej nienaturalnie.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Elenorsar pisze:Janosiczek, ale dla woloszka, chyba się rozchodzi z tymi kopalniami, w poście przede mną on także opisał jak sprawdza kopalnie. Możliwe, że nie zauważyłeś tego przez mój długi tekst :D
No to kamień z serca. Mamy już winowajce. ^^ :smiesne:
Elenorsar
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:11

Post autor: Elenorsar »

Ej, ej... ale na mnie całej winy od razu nie zwalaj :D

Jak widzę Twój temat z mapami teraz jest najbardziej żywy. Może i ja zacznę tworzyć mapy jak znajdę chwile czasu, zrobię Ci konkurencje, jeżeli zdołam :P
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Poprawiona wersja surowców na mapie Bad Mountain:

http://tinypic.com/r/o902dt/5

Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze widoczne. Fajnie byłoby gdybyś rozpatrzył taką wersję. Elenorsar co o tym myślisz? Autor mapek ceni sobie twoje uwagi, więc cię pytam ;]

Edit: Mogę dodać inne moje sugestie co do innych map w taki sposób jak ten powyżej (nie tylko dla surowców). Chyba, że sobie tego nie życzysz, to ok.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

woloszek pisze:Poprawiona wersja surowców na mapie Bad Mountain
Jestem oburzony :smiesne: (żart)
Ok do rzeczy w mapce Bad mountain jest 3 graczy przeciwko 5.
Jeden góry z nich ma jedzenie w spichlerzu i dostęp do złóż żelaza.
Drugi racz pełni funkcje obronną ma dużo wież i pewnie dorobi. Wieże posiadają 80 kamieni wiec... to już jest ladna obrona
Trzeci gracz daje wojska głównie drewniane, ma słabszy dostęp do żelaza ale za to ma złoto czego mogą zazdrościć gracze 1 i 2. Wspomaga fortyfikacje masa woja bo ma złoto na szybką rozbudowę. Gracze 2 i 3 mają malo jedzenia.

Gracz 2 ma ściągnąć złoto od gracza 1 . Jest tam dużo miejsca dla 2 graczy.
Zanim się skończy złoto na pewno jakaś z drużyn wygra.

Pozostali gracze walczą drewniakami, ratuje ich tylko liczba wojsk oraz bardzo duże pokłady złota....

Złoto w lewym dolnym rogu z węglem u gracza 3 jest niepotrzebne bowiem on w spichlerzu posiada.. z 1000 sztabek złota. Wystarczy na grę.
Woda dla pięciu graczy na dole i u góry JEST.

Co do dopowiedzi.. to dawaj... może coś się uda... ;)


Elenostar - czasami podawaleś jako minus drużyny na poszczególnych mapach... opisy z forum różnią się z opisami w grze do mapy ( w lobby) więc to już zostało poprawione. Z tego co patrzylem....
ODPOWIEDZ