[nowe misje] Tora1996

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Khelos pisze:Tako rzecze mędrzec Alaundo.

Ktoś idzie w moje ślady czepialstwa. Jak miło. Mnie ziemia wchłonie, a stąpać po mych śladach będzie rzetelny piewca pożogi. Niechaj pamięta, zaiste, iż kończyć nieskończone można jedynie: itd., itp. stosując. Inaczej okryje się hańbą ponad wszystek.
Nie wysuwajmy aż tak daleko idących przemyśleń (i tak radykalnych) :D

Tora:
1. Jeśli król w chwili śmierci jest już BYŁY, to znaczy, że od jakiegoś czasu królem nie był.
2. Wtedy 50 lat było zamierzchłą historią i przeszłością (znacznie krótsza średnia dł. życia- aczkolwiek nie związana z np. zgłupieniem pomocników, jak to się w KaMie czasem dzieje), więc mówienie o krótkiej historii jest bezcelowe.
3. Może i owszem (piłką się jakoś zbytnio ni interesuję), ale zauważ, że jest w niej trochę więcej losowości, niż w wyborach elekcyjnych- tam koronacja była tylko formalnością, bo o tym kogo wybrano wiedzieli już od dawna.
6. Skoro te "miliony" są w stanie wymóc zezwolenie na tę nieszczęsną ucieczkę, to czemuż by nie i na powtórne wybory (które byłyby zapewne takie same, bo głos miał szlachcic, lud to se mógł). Chłopi (czyli większość z tych "milionów" buntowali się głównie przeciw zbyt wysokiej pańszczyźnie, na tronie mógł sobie siedzieć pies, jeśli było im (relatywnie) dobrze.
7. To po prostu po co wypuszczać? A zarządzenia raczej nie dotyczą porywania/ zabijania przeciwników politycznych. Zarządzić to on mógł, żeby np. wszyscy nosili czapki w chłodne dni.
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

W sumie... nieważne, jutro wrzucę misje i sami zobaczycie :D
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
Piotruś
Użytkownik Forum
Posty: 11
Rejestracja: 27 lut 2006, 23:26
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Piotruś »

fakt fabuła jest nie dopracowana wszystkie błędy napisał Ci admin a tak na marginesie mówiąc nazwę księcia "Albrechta" wziąłeś z gry diablo 1
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

I tu się mylisz. Zapożyczyłem nazwę księcia Albrechta, gdyż interesuję się historią. A tak miał na imię jeden z dynastii Hohenzollernów. :D
Pozdrawiam, tora1996.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jak Mixxer5 już zdążył trafnie wyjaśnić, są elementarne braki w przedstawieniu bohaterów, ich rozumowaniu i schematach postępowań. Niczego w zasadzie się nie dowiadujemy, co tłumaczyłoby takie, a takie zachowania. Pojawia się wiele pytań oraz sugestii. Nie znamy motywów, a musnęliśmy wyłącznie kruchej formy. W kampanii TSK wątek przewodni był w istocie prostolinijny i banalny, że nie trzeba było głowić się nad problematyką bohaterów - jeden bezgranicznie dobry, drugi przesiąkły złem do imentu. Wypełniają się. To na tyle oklepany temat, że domysł rozwiązuje wszystko. Ty natomiast zdecydowałeś się sięgnąć dalej, co z kolei zobowiązuje do przedstawienia odbiorcy materiału z jak największej ilości stron. Kilka tekstów naszych stałych bywalców było niezłych, w tym jeden obiecujący, rekomendowany przeze mnie po dwakroć. Rozejrzyj się, jeśli zależy Ci na czynieniu czegokolwiek budującego z merytoryczną częścią. Albo skup po prostu na tworzeniu misji z byle jakim tekstem, tudzież - nawet lepiej - całkiem bez niego. Nie upierajmy się na bezsensownej myśli, że ckliwy tekst i mrzonkowy scenariusz są do czegokolwiek potrzebne. Bo nie są.
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Piotruś pisze:fakt fabuła jest nie dopracowana wszystkie błędy napisał Ci admin a tak na marginesie mówiąc nazwę księcia "Albrechta" wziąłeś z gry diablo 1
No to jest lekka przesada, bo imię Albrecht nie pojawia się tylko w Diablo...
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Mam dosyć duży problem, KaM czyta moje misje jako originalne misje TPR, edytor czyta co innego, dlatego wrzucę misje w późniejszym terminie. Dodam, że Gogoud'owi także czyta to jako misje TPR.
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

A z jakiegoż to edytora korzystasz? Z Lewinowskiego, nie?
Myślę, że mylisz foldery, bo masz podobne, lub masz 2 KaMy na dwóch dyskach (miałem tak kiedyś i czasem mi się myliło).
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Mam KaM na dysku C. Możliwe, że w folderze K&M TPR/ mam tutaj folder KaM Remake, ale wszystkie pliki do remake'a są w tym folderze.
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Mam stały problem z misjami 1 i 2, nie chcą mi z niewiadomych przyczyn się włączyć (KaM odtwarza mi originalne misje TPR mimo, iż ich pliki są usunięte), postaram się wydać w takim razie 3 misję kampanii. Mapka jest używana w Remake'u (uwielbiam tą mapkę i mam po prostu pomysł na wykorzystanie jej do kampanii). Mam nadzieję, że jeszcze dziś poprawie błędy w skryptach i dam zagrać. :)
Pozdrawiam, tora1996.
Zablokowany