[nowe misje] Cahir

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

[nowe misje] Cahir

Post autor: Cahir »

Wskrzeszenie projektu "The Shattered Kindom hard mode"

Rok temu miałem wizję stworzyć trudną wersję kampanii "The Shattered Kindom". Po zrobieniu trzech misji brakło mi czasu na kontynuowanie pracy i gra razem z edytorami została zakopana pod stertą folderów. W sierpniu przez przypadek natrafiłem na stare śmiecie i zapadła decyzja o kontynuowaniu projektu :) Uzbrojony w troszkę większą wiedzę i doświadczenie zabrałem się do roboty. Mam zaszczyt zaprezentować pierwsze owoce mojej jakże ciężkiej pracy :D

Parę słów o kampanii.
Fabuła nic się nie zmienia czyli jest taka jaka ją twórcy sklecili. Zmieniają się tylko misje stojące na fundamentach starej kampanii. Krótko mówiąc, nowe mapy nowe skrypty, nowy poziom trudności :)

Parę przydatnych podczas gry porad:
- żołdak też żołnierz, warto go szkolić
- pośpiech jest wskazany praktycznie w każdej misji
- w niektórych misjach (szczególnie tych początkowych) budowa budynków gospodarczych powinna zejść na drugi plan ( o ile ilość jedzenia w spichrzu nam na to pozwala). Podstawa to produkcja wojska niezbędnego do odpierania ataków.

Update 25.09.2011

Kampania

Plik text Misje korzystają z oryginalnych jak i moich wiadomości więc plik obowiązkowy. Update 25.09.2011

Misja 1 <-- Update 25.09.2011
ObrazekObrazek
Uploaded with ImageShack.us

Misja 2
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Misja względnie ukończona ale znając życie jakieś poprawki na pewno będą. Jak wiadomo wszystko wychodzi w praniu.

Misja 3
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Pierwsze misja taktyczna. Ukończona.

Misja 4
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Atak na twierdze Barona von Lauenburg. Możliwe poprawki w bliżej nieznanej przyszłości.

Misja 5
ObrazekObrazek
Uploaded with ImageShack.us
Misja ukończona ale wiadomo, małe poprawki możliwe.

Misja 6
ObrazekObrazek
Uploaded with ImageShack.us

Misja 7
ObrazekObrazek
Uploaded with ImageShack.us
_______________________________

All in one <--Update 25.09.2011
Ważne!!
Plik text <-- Update 25.09.2011
_______________________________
Misja 1 i 7 ukończone. Misja 8 w produkcji :P

Prosiłbym o opinie i komentarze. Jeśli ktoś znajdzie jakiś błąd też niech o tym napisze lub da mi znać na pw.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 11:17 przez Cahir, łącznie zmieniany 19 razy.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Trudno się na początku obronić...
Bardzo trudno...
Potem wystarczy tylko ustawić się na moście i czekać aż przyjdą... Dorobić wojsko i atakować...
Misja Trudna jak na początek...
A co do map to: Powinieneś je poprawić. 0 Fałdowania. Góry byle jakie. Za mało tych drzewek, kamyczków, grzybów. itp.
popracuj nad mapami a będzie ok. :)
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

Hmmm mi akuratnie obrona na początku nie sprawia aż tak wielkich trudności ale to pewnie dlatego, że zbyt dużo razy to robiłem :P Późniejsze ataki są dosyć spore i wyniszczają nam wojsko którego dorobić możemy tyle ile mamy broni w warowni ;] Od siebie można robić tylko słabsze jednostki.

Co do map to pobawię się jeszcze ;] Co do tego fałdowania to jest ale nie w zamku :D To jest akuratnie moja druga mapa robiona od podstaw i nie należy oczekiwać doskonałości :)

ps. skrypt troszkę poprawiony

@edit
mapka troszkę urozmaicona. Pofałdowałem dodałem pare szczególików pobawiłem się z górami ale coś mi nie wychodzi. Mam dość bawienia się z mapka na dziś to juz wersja finalna będzie :)
Awatar użytkownika
Barbaus
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:48

Post autor: Barbaus »

Nieźle! Mapka może nie jest za fajna, ale misja wciąga! Tyle razy broniłem się przed tym przeciwnikiem i nic. W końcu mi się udało i są efekty. Jak na razie jest ciężko. Ataki są. Będzie ciężko wygrać, ale jakoś dam radę. Dzięki za wstawkę kampanii. Kontynuuj ją i zapraszam do mnie. :wink: Pozdro. :)
Kampania Robber
Misja 2
Fabu&#322;a 99%
Mapa 93%
Skrypt 92%
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

Wskrzeszam projekt i w związku z tym prosiłbym moderatora o wyczyszczenie tematu ze wszystkich postów oprócz głównego ofc :)
ODPOWIEDZ