[nowe misje] Gogoud

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Zauważyłem błąd w misji z Kutzem, chyba 11. Kiedy go zabiłem rozgrywka nadal trwała.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Mi wziął kojfnął od razu. Etap swoją schematyczną banalnością zaskoczył mnie. Spodziewałem się nieprzedniego wyzwania. Ale coś w rodzaju takiego przerywnika nawet czyni lżej na duszy.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Ciemnozielony pisze:Zauważyłem błąd w misji z Kutzem, chyba 11. Kiedy go zabiłem rozgrywka nadal trwała.
To musiał być błąd gry, nie skryptu.
Khelos pisze:Mi wziął kojfnął od razu. Etap swoją schematyczną banalnością zaskoczył mnie. Spodziewałem się nieprzedniego wyzwania. Ale coś w rodzaju takiego przerywnika nawet czyni lżej na duszy.
Mam w planie zwiększenie poziomu trudności w tej misji.


Kojfnąć... Spotykam się z tym określeniem drugi raz w życiu. Jest ono popularne w okolicy, w której mieszkasz, Khelbenie, czy raczej po prostu Ci się podoba? ;)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Khelos ma bardzo bogate słownictwo. Ciekawe co by było gdyby to on stworzył jakąś fabułę.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

ja nie mialem tego problemu co ciemnozielony. Zabilem tego kutza i misja udana ;]

Gogoud co z tymi poprawkami?
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

No ja tak samo z tą misją miałem.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Lancetnik pisze:Khelos ma bardzo bogate słownictwo. Ciekawe co by było gdyby to on stworzył jakąś fabułę.
Stworzył... nawet cztery, jeśli mnie pamięć nie myli (znaczy się do czterech misji). Odsyłam do WWK.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

woloszek pisze:Gogoud co z tymi poprawkami?
Jak będzie gotowe, dam znać.

To 20 misji, tego nie poprawi się w kilka dni.
Zresztą, i tak błędy nie są poważne.
Mam zamiar:
-poprawić misję 19 (brak ryb, zwierząt, trzeba mapę poprawić)
-zwiększyć gdzie-niegdzie agresywność wroga (zwłaszcza łuczników)
-poprawić cele misji (misja 19)
-zmienić ilość niektórych surowców w spichrzu (na niekorzyść gracza, rzecz jasna)
-zwiększyć poziom trudności w misji 11
-i inne pierdoły, jak coś znajdę.

Dlaczego misja 19 jest niedopracowana, możecie spytać. Otóż kiedyś miałem ją gotową i całkowicie ukończoną, ale straciłem plik. Myślałem, że cała misja przepadła, ale po kilku dniach znalazłem kopię zapasową na innym komputerze. Sprawdziłem ją niedbale, i taką ją dostaliście :)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Gogoud pisze:Kojfnąć... Spotykam się z tym określeniem drugi raz w życiu. Jest ono popularne w okolicy, w której mieszkasz, Khelbenie, czy raczej po prostu Ci się podoba? ;)
Raczej nie jest upowszechnione. Spodobało mi się po pierwszym zetknięciu z Anastazją. Trzydziesta pierwsza sekunda. ;) I tak już zostało.

Misja dwunasta Twojej kampanii w moim wykonie chyli się już ku końcowi. Nastręczyła moc problemów początkowo, co oczywiście powodowane jest porządną dozą najazdów. I właściwie ofensywę rozpocząłem dopiero wówczas, gdy wizyty adwersarza się zakończyły. Może powodowane wyczerpaniem się jego własnych surowców, a może od tak, gdy zamiar przejęcia ziem moich umknął z jego zatroskanej głowy. W każdym bądź razie, dało mi to wolną rękę w działaniu. Unicestwiałem pojedynczo przeciwnika. Od zachodu okręgiem ku prawicy. Ekipa barbarzyńców zostało wyeliminowana przez sąsiadującego z nim gracza.

Dzięki, DeBe, że zwróciłeś uwagę. Istotnie, trochę tego było. Oraz kilka korekt zastosowanych w cudzych tworkach-potworkach. Jeśli tam kiedyś najdzie Cię ochota na zagrzebanie się w KaMowym bagienku i przypomnienie sobie czasów z projektowania map, na mnie możesz liczyć w pisaniu. ;) Tobie się przypomni, Tobie się odwidzi... a ja wciąż będę dysponowany.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Khelos pisze:Jeśli tam kiedyś najdzie Cię ochota na zagrzebanie się w KaMowym bagienku i przypomnienie sobie czasów z projektowania map, na mnie możesz liczyć w pisaniu. ;) Tobie się przypomni, Tobie się odwidzi... a ja wciąż będę dysponowany.
Pożyjemy - zobaczymy. Na razie nie uwzględniam w moich planach życiowych powrotu do robienia map, ale kto wie...
ODPOWIEDZ