[nowe misje] Gogoud

Tutaj pobierzesz misje stworzone przez innych Fanów gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Dzięki za pomoc Zielarzu :D.

Misja 4 dodana. Jak na mój gust jest ok, ale jestem ciekaw, co sądzicie o poziomie trudności. Na jej przejście jest kilka sposobów, niektóre bardziej skuteczne, inne mniej.
Trzeba się z nią troszkę pomęczyć :wink: .

Zapraszam do ściągania :szczerzy:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Fajna, fajna. W sumie to nie ma za bardzo o czym opowiadać, podobna do 2.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Dodałem misję piątą, tym razem ekonomiczną (z warownią! :wink: ).
Powinno być wszystko ok, zachęcam do komentowana :D
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Po dłuższej przerwie skrobne coś:

Misja 1- Pomysł ciekawy, atak na początku prosty, ale już kawalerii odparłem kosztem wszystkiego, oprócz Łuczników i 3 lancerzy;] Ogólnie jak zrobiłem za dużo wojska z ratusza, to ciachało się.. Misję przeszedle kodem, poniewaz po zniszczeniu szarych, woja zielonych i kilku wież, spichrza i szkoły nagle przegrałem...

Misja 2- nie no, to jest przegięcie, ktoś napisał, że prosta, a ja weteran po kilkunastej próbie odparłem atak szarych, i zostało mi kilkanastu woja. Z trudem rozwaliłem jescze 3 oddziały szarych toprnikow, a tu jescze w wiosce zielonych tyle wojska.. (zostałi mi już tylko pachołkowie i 1 rebeliant). Komunikat na starcie o mądrym rozmieszczeniu sił jest bezcelowy, gdyż kusznicy na skale uniemożliwiaja innej opcji niż "Huzia na Józia" wszystkimi oddziałami( wszelkie próby ustawienia kończyly się stratą kilkunastu żołnierzy z rąk kusz). Ogólnie nie znoszę grać ratuszowymi jednostkami, aczkolwiek pomysł bardzo fajny, do mapek się nie przyczepie, bo pod tym wzgledem jestem malo wymagający :wink: Reszty misji na razie z braku szans w misji 2 opisać nie mogę.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

O, ho ho, nie sądziłem, że misja 2 będzie dla niektórych taka trudna...
Ucieknij wojownikami na południe, może będzie lepiej?
No i zważ, że włóczędzy + lancerzy = śmierć włóczęg. Rebelianci + lekka =śmierć lekkiej. :D

A co do pierwszej misji, to nie czytasz fabuły i opisu drużyn.
Masz to na pierwszej stronie mojego tematu:
Szkoły i budynki gospodarcze są potrzebne niewinnym chłopom w obronie!
Nawet jest podkreślone.
Szarych (obóz wojsk króla) zniszcz. Co do zielonych - niszcz TYLKO wojsko i budynki militarne. Tak będzie w każdej następnej misji!

A co do jednostek ratuszowych - jak bunt, to bunt - bez superzabójczych łuczników itp. z warowni. Czy każda misja musi być z tą warownią? Nie lepiej to trochę urozmaicić? Ale nie martw się, w misji trzeciej już jest warownia (może nie do końca użyteczna, ale da się z niej kożystać)

Dzięki za komentarz i powodzenia w misji drugiej :wink:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Udało mi się wygrać, nawet mi dużo wojska zostało;]

A propo tych zielonych, czytałem fabułę, ale po zniszczeniu szkoły nie wywaliło mnie, tylko nagle podczas niszczenia wież(parę minut po zniszczeniu szkoły). Nic innego im nie niszczyłem.

Misja 3- Atak na początku prosty. Potem jakieś typy mi zaczęły atakować warownie, ale zdążyłem uratowac ją bo akurat ta stało 6 rebeliantów i prztrzymało wroga do czasu nadejścia reszty sił;] Potem atak żelaźniaków obył się bez większych strat. Wróg ma duzo wojska w wiosce(zielonemu się wdarłem wlóczęgą) Jak zobaczyłem, że nie mogę robić warsztatów i drogę do warowni tylko górą, to odechciało mi się grać dalej(wybijanie tego ratuszowym szmelcem zniechęciło mnie). Mapa wg mnie genialna, fajnie wyglądały te wioski rozsiane po mapie;]

Misja 4- W trakcie grania;] Dam edita

EDIT: Misja fajna i trudność jest ok;] Za pierwszym razem poległem, ale już druga próba zakończyła się sukcesem. nie wiem, czy tak miało być, ale pomaranczowi stali zamiast atakować; :usmiech:

Misja 5- No to była wspaniała batalia, w 4,5 h ubiłem 1200 jednostek. Pierwszy raz przegrałe, bo szkoda mi było woja na obronę sojusznika, a niestety jak się okazało( filmik porażki :P ) musi przetrwać. Przez 3h nie mogłem dać rady zielonym, mimo , ze oblegałem ich 2 h. W mieście za mało miejsca, i drwale nie miały co ścinać, toteż produkcja wojska szła bardzo wolno. nie wiem, czy celowo nie da się zbudować kuźni zbroi, ale w takim razie po co tyle żelaza w wiosce? Szarych rozwaliłem bez problemu 1 atakiem( 4 oddziały łuczników i 2 kuszników to potęga). Z ostatnim graczem poniosłem największe straty, po wybiciu pachołków i Pikinierów zaskoczyło mnie zupełnie wypełznięcie 3 oddziało barbów. miałem wtedy samych strzelającyh, i straciłem ze 30 łuczników. Na domiar złego za chwilę wyszło jescze wiecej barbów, i musiałem uciekać resztkami. Z posiłkami już spokojnie dobiłem gracza. denerwujace było tylko, ze musiałem bawić się z kopalniami u zielonego.

Ogólnie kampania bardzo mi się podobała, misje 1,5 szczególnie. Walkowe są trudne, ale ne niemożliwe( choć z drugą się pierniczylem trochę :lol: ). W misji 3 byłoby lepiej, gdyby się dało budować żelaznych, bo walka ratuszowymi z taką masa wroga trwałaby wieki.

Mam nadzieje, że nie poprzestaniesz na 6 misjach :usmiech:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Co do tej szkoły w misji drugiej - cel misji brzmi dokładnie "pomocnicy i szkoły", więc zburzona szkoła ORAZ brak pomocników= przegrana.
Misję trzecią da się przejść, trzeba tylko trochę czasu i cierpliwości. No i można budować warsztat płatnerski.
Misja czwarta - tak, mieli stać na wzgórzu.
Misji będzie ok. 14, ale teraz będą się pojawiać nieproporcjonalnie wolniej (szkoła :( ).
A co do misji piątej - to, że żelaza jest tam sporo, to celowy zamiar. Podobnie jest z małą ilością miejsca na rozbudowę jak i z niemożnością budowania kuźni.


Dzięki jeszcze raz za komentarz :wink:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Chyba w misji 1;]
Teraz wszystko jasne, pomocnikow im zabiłem wszystkich, dlatego przegrywałem. W misji 5 jest jeszcze mało wegla, ledwo się wyrobiłem ze złotem( zostało mi 28 sztuk). No to czekam. :wink:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

KnajkoFan: Szczerze mówiąc, troszkę poczekasz, misję 6 mam gotową w ok 15% :D
Węgla w piątej niech pozostanie tyle, ile jest.

No i info dla wszystkich: dodałem poprawioną mapkę do misji trzeciej, teraz wygląda całkiem fajnie.

Wrzuciłem te wszystkie misje ponownie na speedy share, więc jeśli ktoś ma problemy z rapidem, to może śmiało ściągać (wcześniej je usunęło).
Miłej gry!
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Fajna!!!!!!!! mysle ze takiej kampanji trzeba!! kontynułuj prosze tą kampanie bo jest zaczypista!!

//Joker
Nie patrzcie na moje wypowiedzi gdy byłem jeszcze nowicjuszem!
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 17:24 przez Joker, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ