Ulubiona misja w TSK :D

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Lubię misję drugą, bo można się tam rozbudowywać od początku mapy, aż po samą groblę :twisted:
szkoda, że tak mało budynków można tam mieć...

Swoją drogą - głupio, że dokładnie w każdej misji... ale to w każdej TSK - komputer ma lepsze położenie, lepszy teren no i oczywiście większą armię i całe gotowe miasto...
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

To rekompresuje jego ograniczenia umysłowe. Zauważyłeś chyba, że jego atak polega na tym, żeby - nieważne jak i w jakim czasie - jedynostki dotarły przed front. Praktycznie zawsze w statystykach miałem więcej jedynostek pokonanych niż straconych.
gg: 3151723
Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Post autor: Łukasz_ »

w misjach 8 i 9 mamy dogodne warunki do stworzenia bastionu ale ma to sens tylko w pierwszej z wymienionych misji bo w 9 wróg wogóle nie atakuje i ta misja jest bardzo prosta
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Trzeba tylko dobrze rozplanować budowe, bo miejsca faktycznie jest mało
gg: 3151723
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Łukasz_ pisze:w misjach 8 i 9 mamy dogodne warunki do stworzenia bastionu ale ma to sens tylko w pierwszej z wymienionych misji bo w 9 wróg wogóle nie atakuje i ta misja jest bardzo prosta
A mnie spotkała w misji 9 taka rzecz, że po kilku godzinach gry otrzymałem wiadomość, że posiłki do mnie dojdą... czy kogoś coś podobnego spotkało?? :) Jeśli do kogoś doszły posiłki niech śmiało powie :szczerzy:
Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Post autor: Łukasz_ »

kiedyś też po paru godzinach gry w tę misję dostałem taki komi\unikat ale czekałem czekałem a posiłki nigdy nie dotarły...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

co do tych posiłków, szczerze - nie wierzę w nie... niemożliwe jest dojście kogokolwiek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

Jak dla mnie bez apelacyjnie misja 20. :!: Szalenie mi się podoba :!: Tam to jest dopiero Piotrek ludu do wybicia (tak jak pisałeś w misji 9 też) Jednak w 20. trzeba mieć świetnie opanowaną gospodarkę naszej wioski. Wszystko musi chodzić na najwyższych obrotach, wróg atakuje równo co godzinę i dwadziescia minut (u mnie przynajmniej tak było) Tak więc, trzeba mieć dobrze wyrobioną myśl taktyczną, bo na początku mimo ciąglych i regularnych ataków wroga należy mało tego, że odpierać każdy z nich ale trzeba przecież przejśc do OFENSYWY !!! Tak wiec jak dla mnie misja 20. jest moją ulubioną, ponieważ nie ma tam czasu na zabawę i gierki z rywalem tylko na prawdziwą, zaciętą WOJĘ!!!
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Wisziałem, bo przez pomyłkę, na knkurs wysłałeś mi save'a z tamtej misji :lol:
gg: 3151723
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

Ehhh.... no właśnie :? :? :? Wyslałem Ci teraz ten poprawny :)
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
ODPOWIEDZ