Ulubiona misja w TSK :D

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

napisanie

Post autor: Kheli »

muszę najpierw pomyśleć (choć to akurat mało prawdopodobne :D ), napisać i wysłać... apropo piszę wszystkie na raz...
Arty
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 20 sie 2005, 20:00

Post autor: Arty »

Fan[/u]ka:D U mnie w szkole to znam tylko jedną dziewczyna która lubi gry strategiczne :D A tak pozatym to postaram sie opisać jak przejść tą trudną misje...



PS. Zróbcie cos by móc częściej pisać posty... a nie co 10 min czy cos kolo tego....
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

odwołane

Post autor: Kheli »

to co zamierzałem zrobić - napisać wszystko do grudnia, nagle - kilka minut temu odwołane... powód jest w innym temacie :smutny:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Arty pisze:Fan[/u]ka:D U mnie w szkole to znam tylko jedną dziewczyna która lubi gry strategiczne :D A tak pozatym to postaram sie opisać jak przejść tą trudną misje...



PS. Zróbcie cos by móc częściej pisać posty... a nie co 10 min czy cos kolo tego....
Dobra Atry - masz to jak w sejfie :szczerzy:
Śmiało - piszcie o swoich ulubionych misjach :!:
Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Post autor: Łukasz_ »

ja najbardziej lubię misję 14 trzeba szybko się budowac obronic wioskę wieśniaków i przy okazji swoją przed czarnymi pamiętam że kiedyś miałem spore problemy miałem klęskę głodu czarni buszowali po mojej wioske co chwile dorabiałem małe grupki żołnieży żeby przepędzic ich z mojej osady a jaka podnieta była jak dzięki "partyzantce" przepędziłem ich w końcu :D fajna misja taka realistyczna trzeba się poświęcic i walka jest zacięta :)
mam też niezłą zwałę jak sojusznicy wiochmeni atakują bezsensu tymi swoimi żołdaczkami i
nawet dojśc do wieżyczki nie mogą bo giną jak psy
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Cieszę cię, że jakoś ożywiłem ten temat :mrgreen:
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

i po co ta wypowiedz khelben

ulubiona misja w TSK??
niech pomysle hmm..
juz wiem misja 15
to jest super misja poniewa jest trudna :szczerzy:
Powrót do KaM !!!!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

nie chce mi się szukać mapy tej misji... weź powiedz co w niej było... :usmiech:
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Moja ulubiona misja, to misja 8 TSK. Dlaczego? Bo tutaj mam wszystkie budynki dostępne i dwie wioski przeciwnika.
gg: 3151723
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

Łukasz_ pisze:ja najbardziej lubię misję 14 trzeba szybko się budowac obronic wioskę wieśniaków i przy okazji swoją przed czarnymi pamiętam że kiedyś miałem spore problemy miałem klęskę głodu czarni buszowali po mojej wioske co chwile dorabiałem małe grupki żołnieży żeby przepędzic ich z mojej osady a jaka podnieta była jak dzięki "partyzantce" przepędziłem ich w końcu :D fajna misja taka realistyczna trzeba się poświęcic i walka jest zacięta :)
mam też niezłą zwałę jak sojusznicy wiochmeni atakują bezsensu tymi swoimi żołdaczkami i
nawet dojśc do wieżyczki nie mogą bo giną jak psy
hehe z tymi żoldakami to fakt jest beka :D ale za to jak można ich wykorzystać :usmiech: zwabić lucznikiem przeciwnika i zchować się za żołdakami :twisted: , którzy oczywiście mają za plecami naszą armię łuczników 8)
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
ODPOWIEDZ