Ulubiony budynek

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Nasze ulubione budynki...

Spichrz
1
1%
Szkoła
2
3%
Gospoda
6
8%
Kamieniołom
0
Brak głosów
Leśniczówka
3
4%
Tartak
1
1%
Gospodarstwo
7
9%
Młyn
1
1%
Piekarnia
1
1%
Chlew
5
7%
Rzeźnia
4
5%
Garbarnia
0
Brak głosów
Winnica
2
3%
Chatka Rybaka
1
1%
Chatka Kubusia Puchatka :)
9
12%
Wieża Obronna
3
4%
Warownia
15
20%
Warsztat Płatnerski
1
1%
Warsztat Pancerzy
1
1%
Kopalnia Węgla
1
1%
Kopalnia Złota
0
Brak głosów
Kopalnia Żelaza
0
Brak głosów
Mennica
1
1%
Dymarka
4
5%
Kuźnia Płatnerska
1
1%
Kuźnia Zbroi
3
4%
Warsztat Wojenny / Zbrojownia
1
1%
Ratusz
2
3%
 
Liczba głosów: 76

Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Ulubiony budynek

Post autor: Zozol92 »

Tak jak w temacie. Nie chodzi o to co się tam produkuje, czy jest w grze denerwujący lub ile się na niego zużywa desek. Po prostu czy wygląda ładnie i czy się podoba.

Ja mam kilka ulubionych. Najbardziej chyba mi się podoba Kuźnia Zbroi. Kominek na świeżym powietrzu, magazyn na węgiel, wieszak na zbroje. Po prostu super, jakąś mam taką sympatię. Garbarnia - fajne jest to tylne wyjście, czasami sobie oglądam pracę garbarza :-). Wieża obronna - majestatyczny budynek ochronny, od którego bije groza (dostania kamieniem w łeb :-)). Najlepiej kiedy rekrut jest w środku.

A Wasze ulubione budynki ?
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Czy nie lepiej by zrobić ankietę, zawierając w pierwszym poście prośbę o przedstawienie najfajniejszego fragmentu budynku?
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Najfajniejszy jest domek rzeźnika. A to dlatego, że jest śmieszny dźwięk przy robieniu kiełbasy.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Tak, rzeźnik ma boską pracę, kiedy nic nie robi kima i widać go na piętrze :smiesne: Ale jeśli chodzi o budynek to podoba mi się mennica ;) Popieram pomysł Khelbena: zawsze możesz zedytować post i dorobić ankietę ;)
Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Zozolu, wypisz dokładnie wszystkie budynki, to sobie pogłosujemy i poznamy preferencje użytkowników :wink: .

Ja najbardziej lubię leśniczówkę i kopalnię węgla. Pierwsza jest cała sklecona z belek i ma mech na dachu, co świetnie wygląda, a kopalnia ma świetną windę, zjeżdżającą na dół.

Jeśli już mowa o ulubionych budynkach, to wyrażę przy okazji swoją antypatię dla garbarni i kuźni zbroi. Są jakieś - przepraszam za wyrażenie - "bezjajeczne", nie pobudzają wyobraźni co do wystroju wnętrza :smiesne: .
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

A ja lubię młyn, bo to jeden z nielicznych budynków, które się ruszają podczas pracy :smiesne:

Lubie się tak czasem pogapic jak się kręci te śmigło :wink:
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

lucbach pisze:Ja najbardziej lubię leśniczówkę i kopalnię węgla. Pierwsza jest cała sklecona z belek i ma mech na dachu, co świetnie wygląda, a kopalnia ma świetną windę, zjeżdżającą na dół.
Ciekawe dlaczego do budowy leśniczówki skoro jest cała z drewna potrzebne są kamienie? :zamurowany:

A mój ulubiony budynek to gospodarstwo.Na pewno chłopu w takim gospodarstwie nie jest zimno(co innego piekarzowi :roll: ),bo w każdej chwili może się przespac na ciepłym sianku :P.
Gospodarstwo jest tak duże, że pomieściłby się tam nie tylko chłop, ale i jego rodzina! :D

Fajna jest także rzeźnia, ponieważ ma piwnicę i mały balkon z wielkim wyjściem(przez które widac rzeźnika jak śpi i pracuje...).
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

lucbach pisze:Zozolu, wypisz dokładnie wszystkie budynki, to sobie pogłosujemy i poznamy preferencje użytkowników :wink: .
Tak sobie myślałem, ale za dużo tego by było, jak wszycy wypiszą i uzasadnią, jest ok.
lucbach pisze:Jeśli już mowa o ulubionych budynkach, to wyrażę przy okazji swoją antypatię dla garbarni i kuźni zbroi. Są jakieś - przepraszam za wyrażenie - "bezjajeczne", nie pobudzają wyobraźni co do wystroju wnętrza :smiesne: .
Garbarnia mi się podoba tylko ze względu na tylne wyjście :usmiech: (co już powiedziałem). Kuźnia zbroi jest fajna z wyglądu, a co do wystroju wnętrza, ja jakoś sobie wyobrażam. W każdym razie Warsztatu pancerzy już nie zaprzeczysz. Jest świetny.


Mogę jeszcze dodać dymarkę. Sama budowa już jest fajna - w dymarce hutnik ma własny pokoik (widać okienko). Składzik na węgiel i żelazo, no i pracownię - tę to można sobie wyobrażać... :D

W ogóle w K&M wszystkie budynki są jakoś tak pomysłowo i realistycznie zrobione :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jeśli nie chcesz zozolu samemu robić ankiety, to ja Cię mogę wyręczyć. Dla mnie to nie problem. I by było tak jasno i czytelnie, a dodatkowo ludzie się będą wypowiadać. Wszyscy tak grzecznie proszą :usmiech: .
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Tak, tak, chcemy, chcemy :smiesne: !
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ