Co z "CD Mission Pack"?

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Co z "CD Mission Pack"?

Post autor: lucbach »

// post napisany oryginalnie przez Alan_US na "starej" wersji Forum

"Szukałem dzisiaj pewnego artukułu w starej gazecie CD-Actio** i natrafiłem na starą reklamę firmy wysyłkowej z grami komputerowymi (firma Ex*). I kiedy zobaczyłem pewien tytuł przypomniałem sobie pewien wątek sprzed kilku lat, który skłonił mnie do napisania tego posta.

Kilka lat temu (jeszcze przed wydaniem KAM TPR) bardzo oczekiwałem II części KAM. Nagle w ofercie firm wysyłkowych ukazał się tytuł: "Knights And Merchants Mission Pack". Kiedy szybko zadzwoniłem do tej firmy, ekspedientka powiedziała mi, że mieli tylko 20 egzemplarzy i wszystkie już im poszły. Nie miałem w tedy neta więc kupiłem inne gazety, aby poszukać czy jakaś inna firma posiada ten tytuł. Kiedy po kilku tygodniach okazało się, że wspomniana wcześniej firma ponownie dysponuje tym tytułem okazało się, że jak zadzwoniłem ekspedientka powiedziała z przykrością, że firma TOP WA** wycofała ze sprzedazy owy produkt.

CZY KTOS WIE CO TO BYŁA za wersja KAM???

..tylko proszę bez głupich spamowych odpowiedzi typu "a kto to wie?" lub "ja też nie wiem"...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Prawdopodobnie była to wersja beta wersji beta TPR. Też się z tym spotkałem, a w swoim czasie był nawet aneks w jakimś piśmie, że "mission pack" to ten tryb "skirmish", który dodadzą w drugiej części.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Hmmm, to przypuszczenia czy pewność Rafaelu_5000, że to "wersja beta wersji beta TPR"? Myślisz, że wypuszczaliby takie coś na rynek i zaraz wycofywali? Zdaje się, że też widziałem kiedyś taką ofertę. Byłoby super, gdyby ktoś miał tą starą gazetę i wrzucił scan z tą ofertą z niej.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Wszystko wskazuje na to, że tak zrobili i teraz skrzętnie to ukrywają. (Swoją drogą też bym się wstydził takiego posunięcia)

Niestety nie mam tej gazety (chyba to było sidi-ekszyn), gdyż bardzo rzadko kupuję czasopisma o grach. Dużo częściej pożyczam od kolegów i czytam w szkole na nudnych lekcjach. Wątpię by odnalezienie tej gazety było możliwe.

Co do tego "mission pack'a"... to tak jak mówię, gdzieś była taka recenzja na ćwierć strony (na KaM zawsze żałowali :smutny: ) i tam było napisane coś takiego: "Knights and Merchants: Mission Pack CD" zostało tymczasowo wycofane. Twórcy zapowiedzieli więcej nowinek na kolejnym krążku. i dalej króciuteńka recenzyjka naszej gry (że średniowiecze, że budowanie i że walka).

Tyle pamiętam.

Ponadto uważam, że rozmyślanie nad tym jest stratą czasu. Jak Knight i Barbarian czegoś nie zrobią, to nikt nie zrobi. Taka prawda :(
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

CD-Action.

Post autor: Gb.Ottis »

Ja mam numerów z CD-Action całe cztery lata, ale nie ma tam nigdzie recenzji KAM. Kiedyś miałem jakiś numer gdzie było demo KAM i recenzja, gra zrobiła furorę ale ktoś tam pisał, że przejdzie bez wywołania większego pogłosu ... mieli niestety rację ... Poszukam jeszcze w reklamach starych numerów, ale oni tam strasznie wałkują, mam gdzieś ofertę sprzedaży gry DNF :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Gb.Ottisie, jak znajdziesz to napisz, proszę. Roztrząsanie tej kwestii jest - moim zdaniem, w przeciwieństwie do zdania Rafaela_5000 - bardzo ciekawe! Bardzo interesuje mnie jaka była okładka tego mission CD.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Niestety ...

Post autor: Gb.Ottis »

Jedyne co udało mi się znaleźć to informacja o możliwości zakupu KAM za 16,99. {CDA moje są zbyt nowe}. Jest jednak pewna ciekawostka, w jednym ogłoszeniu jest napisane KAM+2CD ... nie wiem do czego są te dwa CD, jednak tylko to wydało mi się interesujące. Możemy wysnuwac przypuszczenia i zabawić się w tych co rozwiązują zagadki kryminalne.


TEGO NIE KOMENTOWAĆ TEGO NIE KOMENTOWAĆ TEGO NIE KOMENTOWAĆ
P.S. Prosze nie pisać, że jedno CD to KAM TSK a druga CD to KAM TPR bo odbierzecie wszystkim całą zabawę. Lepiej myśleć, że jest to poszukiwany przez nas SUPER EDITION OF KAM :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

A mnie się wydaje, że skoro pisze: "KaM +2CD" to oprócz jednej płytki, dostajemy jeszcze dwie, ale już niczym związane z KaM. Prawdopodobnie jakaś Kurka Wodna, albo insza przeceniona gra, która im nie schodzi.

...ale G R A T I S !!!
:P
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

:}

Post autor: Gb.Ottis »

Ale równie dobrze to mogą być masy dodatkowych map, kampanii i innych dodatków. Trzeba mieć nadzieję, że jest tak jak piszę ja. Dzięki temu ktoś może kiedyś to znajdzie i będzie w stanie udostępnić. Zawsze trzeba mieć pozytywne myśli, ostatecznie niech te myśli wędrują w kierunku myśli realnych. Ale musimy mieć nadzieję, że jest gdzie wersja KAM, o której nikt z nas nie słyszał :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Jestem pesymistą :P
ODPOWIEDZ