Misja 9

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Misja 9

Post autor: Obserwator »

W której minucie następuje wielki atak?
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

W 10 :wink:
Młody ujadacz powrócił...
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

DawidWarchoł pisze:W 10 :wink:
To wyjaśnia, dlaczego nigdy go nie zaobserwowałem :D.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Skończyłeś misję przed? :)
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Misja 9

Post autor: Obserwator »

Co w tym wszystkim jest śmiesznego? Proste pytanie i powinna być prosta odpowiedź, a wy się śmiejecie.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Joker pisze:Skończyłeś misję przed? :)
Dokładnie! Mój najlepszy czas to 9 minut, ale tak poważnie, to kilka razy grałem wolniej i nie widziałem tam jakiegoś wielkiego ataku, nawet do dwudziestej szóstej minuty, bo dłużej, to faktycznie nigdy nie trwało.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Dość późno... nie wcześniej niż po półtorej godziny gry. Czy może nawet po 2,5? Dawno nie grałem i dokładnie nie pamiętam. Choć kojarzę, że czasami ataki potrafiły po prostu nie zadziałać.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Misja 9

Post autor: Obserwator »

kuba11100 pisze:Dość późno... nie wcześniej niż po półtorej godziny gry. Czy może nawet po 2,5? Dawno nie grałem i dokładnie nie pamiętam. Choć kojarzę, że czasami ataki potrafiły po prostu nie zadziałać.
Bardzo dziękuję za odpowiedź, o to mi chodziło :). Po za tym pamiętam jeszcze, że w starym KaM( to jest oryginalny TSK, bez TPR), właśnie po jakiejś godzinie, czy dwóch, pojawiała się informacja: "Przygotuj się, nadciąga wielka armia wroga!"
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

No właśnie z tymi atakami to różnie bywa. Dosłownie kilka dni temu grałem w tą misję (z tym, że na Remake'u, a nie na oryginalnym TSK). Skończyłem zdaje się z oszałamiającym czasem 3.5h ale żaden wróg nie zaatakował ani razu. Być może żal mu się zrobiło, skoro gość gra w tą misję tak wolno... :)
W każdym razie byłem tym zdziwiony. Sprawdziłem w skrypcie i czysto teoretycznie pierwszy atak następuje ok. 166min, ale w praktyce, jeśli z nim walczysz i go osłabiasz (a ja właśnie do niego co chwilę zygałem) to atak się opóźni dopóki komp nie uzbiera potrzebnej do ataku ilości wojska. Taką mam teorię :D

Edit:

A jednak pamięć mnie zawiodła - miałem jeszcze save'a. Skończyłem w 2.5h czyli jeszcze przed planowanym atakiem. Obaliłem swoją teorię :wink:
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Ja misje robiłem do 2h max chociaż jestem w połowie tsk remake. Tutaj się fajnie bawisz w backdora.
ODPOWIEDZ