KaM 2 - The first 2D version (download inside)

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Grafika jest fajna, tylko trochę taka... przygnębiająca. Przynajmniej w porównaniu do 1 części... Mam jeszcze takie głupie pytanie- czy dałoby się tego KAMa dokończyć na podstawie tej bety? Sam się na tym nie znam więc nie wiem... A tak poza tym- to jedyna beta jaka powstała przed przejściem na 3D? Czy możemy liczyć na "coś jeszcze"? :D


EDIT:
The Knight pisze:KaM 2 - It was real and 2D until the firms 2002 have canceled the project. But now a mir. noname has published the onylst playable version of game, from 27 july 2002. :)

http://knightsandmerchants.de/include.p ... eadid=1337

Obrazek
The Knight: Where did you get this version :?: [/quote]
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Jeśli ktoś dałby radę odkodować/wyciągnąć grafiki z gry, mógłby wykorzystać je we własnej grze (o ile nie będzie problemów z warunkami licencji itp.). Tylko, że ta wersja nie musi zawierać wszystkich grafik jednostek i budynków, niezbędnych w grze - i co wtedy?

Nie łudziłbym się, że ktoś ma jeszcze źródła do tego; mimo wszystko tak niewiele tu działa, że nie trzeba by było przepisywać wielu rzeczy na nowo.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Eee.. To czemu dopiero wczoraj "dostaliśmy" to demo? Chodzi mi o to skąd je wziął skoro miałby "nie pamiętać".
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Sprawca wycieku zdecydował się udostępnić alfę właśnie dwa dni temu; zawsze może się zdarzyć, że po wielu latach znajdzie się porzucone projekty na starych dyskach czy coś takiego. Szczegółów nie znam, podobnie jak języka niemieckiego.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Szkoda. Miałem nadzieję na kolejną wersję, czy coś...
Awatar użytkownika
Kanonier
Użytkownik Forum
Posty: 48
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:59

Post autor: Kanonier »

Uważam ,żeby połączyć stare z nowym. Inaczej jednostki i budynki KaMa
plus jednostki i budynki stworzone przez fanów
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Ja tam nie miałbym nic przeciwko, ale w pierwszej części jednostki były znacznie jaśniejsze (więc trzeba byłoby je przyciemnić), większe (więc pomniejszyć), a poza tym należałoby dokończyć to demo, żeby dało się grać... A to jest chyba najtrudniejsze.
Awatar użytkownika
The Knight
knightsandmerchants.de Admin
knightsandmerchants.de Admin
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2005, 12:43
Kontakt:

Post autor: The Knight »

Mixxer5 pisze:Grafika jest fajna, tylko trochę taka... przygnębiająca. Przynajmniej w porównaniu do 1 części... Mam jeszcze takie głupie pytanie- czy dałoby się tego KAMa dokończyć na podstawie tej bety? Sam się na tym nie znam więc nie wiem... A tak poza tym- to jedyna beta jaka powstała przed przejściem na 3D? Czy możemy liczyć na "coś jeszcze"? :D


EDIT:
The Knight pisze:KaM 2 - It was real and 2D until the firms 2002 have canceled the project. But now a mir. noname has published the onylst playable version of game, from 27 july 2002. :)

http://knightsandmerchants.de/include.p ... eadid=1337

Obrazek
The Knight: Where did you get this version :?:
[/quote]
from an anonymous guy. ;) I think an ex-developer from similis software gmbh germany. this is also a settlers 2 firm, which was bankrupt years ago.
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Hmm... Do you have any contact with him? Maybe he's got something more... Source code for example :D
Awatar użytkownika
The Knight
knightsandmerchants.de Admin
knightsandmerchants.de Admin
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2005, 12:43
Kontakt:

Post autor: The Knight »

He havn't the source. :niedowiarek:
ODPOWIEDZ