Oryginalne mapy w TPR w kampani TSK .... :)

Dział dotyczący tylko pierwszej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
PielucH78
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2010, 09:05

Oryginalne mapy w TPR w kampani TSK .... :)

Post autor: PielucH78 »

Witam! Jestem nowy na tym forum, ale ta gre przeszedlem kilka razy - ostatni raz jakos z 3 lata temu i mam ochote znow ja przejsc .... Wpisalem nazwe tej gre w google i wyswietlila sie wasza strona i musze powiedziec ze jest bardzo fajna.

Pamietam jak sobie zakupilem TPR i grajac w oryginalna kampanie widzialem duze zmiany oraz, ze niektore mapki byly calkowicie inne ...

Poprostu zainstalowalem oprocz TPR osobno gre TSK ... i podmienilem pliki z misjami - nie dosc ze byl zachowany pierwowzor - czyli oryginalne misje oraz misje taktyczne takie same to moglem grac nie nudzac sie bo gre odpalalem w TPR ... pisze to tutaj bo widzialem kilka postow ludzi jakoby narzekajacych na to, ze nie chce im sie w to grac, a w TPR sa zmienone misje, albo o jakis modach ze pomocnicy i budowniczowie sa przyspieszeni 2-krotnie ... niewiem ale jak ja to zobaczylem a dokaldniej jak zobaczylem 4 misje to od razu sie skumalem ze trzeba podmienic pliki.

Polecam tak kazdemu zrobic poniewaz kampania TSK ma naprawde niesamowity swiat - niestety teraz nie chce mi sie tracic na kazda misje po kilka godzin, wiec sobie instaluje obie czesci gry - podmieniam pliki i zaczynam grac w kampanie TSK. Dla mnie TPR nie miala takiego klimatu i jest dla mnie o wiele slabsza.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Podobny temat już chyba jest.

Ja osobiście mogę powiedzieć tyle, że wystarczy zainstalować SR3 i gra się bardzo fajnie, zarówno w TSK, jak i TPR.

Co do map... W TSK było bardziej zielono, to mi się bardzo podobało.
A TPR? Kolejna kampania, tak samo fajna, jak i pierwsza. Twórcy gry ją zaniedbali, ale fani poprawili. Jest uratowana. A mapy ładne, jest w nich wiele innowacji w stosunku do TSK.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Tak, domyśliłem się tego zanim jeszcze znałem KaMowe społeczności i zanim wydano SR2 ;-) Jednak poprawki błędów z SR3 stawiają ją wyżej (w przypadku kampanii TSK, gdzie nawet błąd drunk soldiers występuje stosunkowo rzadko).

F8 nie jest modem, to wbudowana funkcja.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ